18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś pójdzie przez to boso...

Cejrowski ostro pocisnął Dudzie. Będzie proces?

Wojciech Kozicki
13.01.2020  19:19
Cejrowski atakuje - Andrzej Duda odpowie procesem?
Cejrowski atakuje - Andrzej Duda odpowie procesem? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wojciech Cejrowski i kolejna „perełka" do kolekcji ostrych wypowiedzi. Tym razem na jego celowniku znalazł się Andrzej Duda i prezydent mocno oberwał. Czy to go pogrąży w sondażach przed wyborami?

Wojciech Cejrowski niedawno bezlitośnie miażdżył PiS wytykając im kłamstwa i nieudolność. Tym razem zabrał się za prezydenta i zrecenzował jego noworoczne przemówienie. \Andrzej Duda zapewniał, że dzięki 13. emeryturze i 500+ zwiększyło się bezpieczeństwo socjalne, z czym zdecydowanie podróżnik się nie zgadza. Nie miał dla głowy państwa litości.

Zadaniem konstytucyjnym prezydenta jest zapewnienie bezpieczeństwa, ale nie socjalnego. Nie wiem, czy on nie czyta konstytucji, czy co?! Socjal zawsze obywa się kosztem upadku ekonomicznego. Prezydent powinien skupić się na dobrobycie narodu, a nie na bezpieczeństwie socjalnym. To jedno zdanie o bezpieczeństwie socjalnym spowodowało, że już dalej niczego więcej nie chciałem słuchać z tych ust, bo to znaczy, że chłop nie rozumie, ani swoich obowiązków, ani tego dokąd prowadzi socjal, czyli upadku gospodarczego a nie dobrobytu – powiedział Cejrowski.

Cejrowski kontra Duda

To nie pierwszy raz, gdy Cejrowski rozprawia się z Andrzejem Dudą. W 2017 roku w rozmowie z Radiem WNET, nazwał go „durnym, nasłanym, albo resortowym”.  Podróżnik zdobył ogromną popularność w internecie, więc może wpłynąć na sondaże wyborcze i pogrążyć Dudę. Jeśli natomiast prezydent odpowie procesem, Cejrowski może pójść boso.

Przeczytaj więcej
Komentarze