18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kaczyński pójdzie boso?

Cejrowski orze PiS jak pole. Zmasakrował im program

26.09.2019  20:21
Cejrowski kontra PiS - przez ten komentarz ktoś pójdzie boso...
Cejrowski kontra PiS - przez ten komentarz ktoś pójdzie boso... Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Wojciech Cejrowski, który ma ostro prawicowe poglądy, od dawna powtarzał, że Prawo i sprawiedliwość mu podpadło, kłamiąc np. w sprawie aborcji. Mówił nawet, że „Jarosław Kaczyński ma krew na rękach”. Teraz bezlitośnie zaorał cały program partii.

Sondaże wyborcze zapowiadają, że PiS wygra wybory i osiągnie wysoki wynik, a opozycja oberwie jak Esmeralda Godlewska na Fame MMA. Tymczasem Wojciech Cejrowski, który podróżuje boso przez świat, skrytykował ekipę z ul. Nowogrodzkiej.

W jednej ze swoich internetowych audycji powiedział, że bardzo nie podoba mu się trzynasta emerytura. Dziwi się „dlaczego nie podzielą trzynastki na dwanaście i nie dołożą stówki co miesiąc, co dla emeryta byłoby lepsze”. Jego zdaniem te pieniądze to jedynie kiełbasa wyborcza.

Podróżnik i komik zwrócił uwagę, że trzynasta emerytura jest nielegalna i niekonstytucyjna, a ZUS nie ma prawa wypłacać dodatkowych emerytur, bo umowa obejmuje ich rocznie tylko 12. Ostrzegł też, że kraj już zmierza do krachu finansowego, a PiS podlizuje się wyborcom, którzy mają problem z matematyką i liczeniem.

Moim zdaniem Jarosław Kaczyński kupczy nieprawnie pieniędzmi z ZUS-u rozdając trzynastkę i czternastkę – powiedział Cejrowski.

Polityka PiS kontra Polska

Z wypowiedzi Cejrowskiego wynika , że polityka PiS doprowadzi polskie firmy do ruiny. Jego zdaniem przedsiębiorcy wkrótce uciekną z kraju, bo dłużej nie wytrzymają tego, co serwuje im prezes Kaczyński, a zatrudnianie ludzi stanie się nieopłacalne.

Jego zdaniem wyprowadzając biznesy z Polski zachowają się patriotycznie. Podróżnik skrytykował też wypowiedź Kaczyńskiego, który zasugerował przedsiębiorcom, że jeśli nie dają rady, to powinni zająć się czymś innym.

Patriotyzm nie polega na tym, żeby się dać grabić władzy, która jest wyrodna. Polega na tym, żeby rozwijać swoje talenty i swój biznes i być zamiast tracić tu pieniądze bez potrzeby, pomnażać je gdzie indziej po to, by kiedyś wrócić gdy zmienią się warunki. Polak nie jest lepszy od tego, że da się złupić Jarosławowi Kaczyńskiemu, a Polska nie jest lepsza dlatego, że płacimy większy ZUS - uważa Wojciech Cejrowski.
Czytaj także