18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pójdą przez niego boso?

Cejrowski rozjechał PiS jak walec. "Kłamali" [WIDEO]

17.12.2019  21:40
Cejrowski kontra PiS - podróżnik znowu zaorał rząd jak pole
Cejrowski kontra PiS - podróżnik znowu zaorał rząd jak pole Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Wojciech Cejrowski kiedyś głosował na PiS, ale przed ostatnimi wyborami zmasakrował politykę rządu. Teraz podróżujący boso komik znowu wali ostro w polityków, a na jego celowniku znalazł się Antoni Macierewicz. Urządzi politykom piekło w sondażach?

Wojciech Cejrowski nie ukrywa, że kiedyś popierał PiS, bo Kaczyński obiecał zakaz aborcji. Poczuł się jednak oszukany, a do tego wyleciał z programu w TVP. Jego kolejne programy i wypowiedzi są obecnie jak chłosta dla rządu. Teraz ostro przywalił Macierewiczowi. Czy to nokaut?

Cejrowski chce, by do Polski ze Smoleńska wrócił wrak samolotu prezydenckiego. Uważa, że PiS nie spełnił swojej kluczowej obietnicy wyborczej.

Chcę żeby ten wrak odzyskano za cenę zerwania stosunków dyplomatycznych z Rosją, bo to jest nasza własność. To jest grandą, że żadna władza nie umie tego odebrać. Nie zrobili tego, kłamali. Teraz mamy pretensję do PiS, poprzednio mieliśmy do Donalda Tuska, który się przytulał do Putina. Teraz mam pretensję wprost do PiS, który obiecywał swoim wyborcom, część osób oddała głosy na PiS  być może również z tego powodu, że sprawy polskie będą załatwiali twardziej niż poprzednicy - irytuje się Cejrowski na YouTube.

Tymczasem Antoni Macierewicz zapowiada, że lada moment ukaże się finalny raport komisji smoleńskiej. Jednak na jednym z wystąpień nie wytrzymał i uchylił rąbka tajemnicy – ma dowody na kolejne eksplozje i zamach!

Dodatkowo Cejrowski krytykuje rząd za wyższą akcyzę na alkohol i wyroby tytoniowe. Uważa, że „nie powinno zarabiać się na pijakach”.

Wojciech Cejrowski orze PiS jak pole - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze