18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przez ten komentarz pójdzie boso?

Na kogo zagłosował Cejrowski? "Mniejsze zło"

16.10.2019  15:52
Wojciech Cejrowski komentuje wyniki wyborów - na kogo głosował?
Wojciech Cejrowski komentuje wyniki wyborów - na kogo głosował? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wojciech Cejrowski i ostry komentarz po wyborach. Już wcześniej bezlitośnie orał PiS jak pole i zapewniał, że nie zagłosuje na ekipę Jarosława Kaczyńskiego. Na jego celowniku znalazła się też Konfederacja. Na kogo oddał głos komik podróżujący boso?

Wojciech Cejrowski na radiowej antenie w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim, ubolewał, że zazwyczaj głosuje "przeciw komuś"i tylko raz oddał "głos za", gdy kandydował Marek Jurek. Podkreślał wielokrotnie, że nie może wesprzeć PiS, bo ta partia oszukała go w sprawie aborcji. Z tego samego powodu nie chciał również głosować na Konfederację, w której nie ma już Kai Godek.

To co zrobili jest złe, a nie mogę na zło głosować. Wybieranie mniejszego zła to jest jednak nadal głosowanie na zło – powiedział Cejrowski.

Zdaniem Cejrowskiego, gdyby ktoś świadomie zdecydował się nie iść na wybory, nie powinien mieć absmaku. Zwraca uwagę, że głos, którego się nie oddaje, niekoniecznie jest głosem zmarnowanym, ale musi być to świadomy brak działania nie podyktowany lenistwem. Uważa, że można nawet iść do lokalu wyborczego i podrzeć swoją kartę, by nie mogło później dojść do manipulacji.

Cejrowski nie oddał głosu na mniejsze zło i jak twierdzi, ma spokojne sumienie.

Przeczytaj więcej
Komentarze