18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieźle popłynęli

Ch***we gofry ROZWŚCIECZYŁY PRAWICĘ. "Niszczą serca i umysły"

05.07.2022  16:37
Gofry z genitaliami rowścieczyły prawicę
Gofry z genitaliami rowścieczyły prawicę Fot: Beata Zawrzel/REPORTER, Krzysztof Bosak/Twitter

Niedawno w Warszawie i We Wrocławiu pojawiły się nietypowe cukiernie. Można tam kupić gofry w kształcie wagin i penisów. Nowe smakołyki cieszą się sporym powodzeniem, lecz spotykają się też ze sporą krytyką ze strony prawicy. Jak przekonuje Krzysztof Bosak, nowe słodkości to jawny, wymierzony w dzieci atak środowisk lewicowych.

"Dickery" to dość nietypowa cukiernia. Zakład zajmuje się sprzedażą lodów oraz gofrów w kształcie wagin i penisów. Pierwszy lokal otworzono wiosną tego roku we Wrocławiu. Od lipca czekoladowe genitalia można skosztować również w Warszawie.

Naszym celem jest, by kształt naszych produktów przywoływał myśli o radości, równości i akceptacji. Natomiast będąc wychowanym w naszej kulturze, która nie mówi za dużo o seksualności i nie pozwala Nam w pełni być sobą, nie mieliśmy odwagi, by nazwać je po imieniu, dlatego naszego gofry to SHERO i HERO - i niechaj to będzie manifest sam w sobie - wyjaśniają właściciele Dickery.

Niektórzy pomysł traktują z przymrużeniem oka i z chęcią wpadają po oryginalne smakołyki. Inni twierdzą, że taka cukiernia nie powinna istnieć, gdyż służy demoralizowaniu społeczeństwa.

Bosak wściekły na ch****e gofry

Sprawę skomentował między innymi poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, który czekoladowe genitalia określił "ściekiem świata zachodniego". Zdaniem polityka wypieki nie mają prawa przypominać ani penisa, ani waginy i najlepiej, by takie rzeczy zostały surowo zakazane.

Smutno, że najgorszy ściek świata zachodniego wlał się już do Polski, niszczy serca, umysły i ciała dzieci i młodzieży. Z drugiej strony to pokazuje, że weszliśmy w decydujący etap walki, „Bitwy o Polskę” jak pisał w latach 90. @JanMJackowski. A walczyć w dobrej sprawie to radość - napisał na Twitterze Bosak.

Strach przed genitaliami wyraziła też grupa internautów, którzy działalność Dickery określili mianem "samozagłady i samodestrukcji". Jednak wiele osób docenia koncept i chwali smak ch**owych słodkości.

Czytaj także