18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorączka przedwyborcza

Chciał ZABIĆ Trzaskowskiego. Zatrzymała go policja

04.06.2020  15:03
Chciał ZABIĆ Trzaskowskiego. Zatrzymała go policja
Chciał ZABIĆ Trzaskowskiego. Zatrzymała go policja Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Rafał Trzaskowski mógł być w ogromnym niebezpieczeństwie. Poznańska policja zatrzymała mężczyznę, który groził śmiercią kandydatowi na prezydenta Polski.

Rafał Trzaskowski dołączył do wyścigu o fotel prezydencki całkiem niedawno, a już zdobył ogromną popularność i w sondażach wypada rewelacyjnie. To nie znaczy, że wszyscy są jego zwolennikami - przeciwnie. Zawsze znajdzie się jakaś osoba, którą ma wobec danego kandydata skrajnie negatywne emocje.

Rafał Trzaskowski był w niebezpieczeństwie

Nie powinno to jednak pociągać za sobą chęci do popełnienia zbrodni. Niestety, w Poznaniu Rafał Trzaskowski był bliski śmiertelnego niebezpieczeństwa. Policja zatrzymała człowieka, który groził kandydatowi na prezydenta śmiercią. 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wczoraj zatrzymali mężczyznę, który groził śmiercią Rafałowi Trzaskowskiemu - Prezydentowi Warszawy. Sprawca dzwonił do Kancelarii Prezydenta RP. SOP natychmiast zawiadomił Policję. Tropy wiodły do Poznania

- poinformował na Twitterze mł. inspektor Andrzej Borowiak.

Zatrzymany w związku ze sprawą został mężczyzna, którego namierzono za pomocą telefonu. Do tej pory był niekarany i jest osobą samotną. Obecnie trwają w jego sprawie policyjne czynności. Być może wkrótce usłyszy zarzuty.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze