18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"diabeł na sterydach"

Emeryt wymordował sąsiadów. Z zimną krwią strzelał w głowy i piersi

16.10.2019  12:37
Emeryt wymordował sąsiadów. Z zimną krwią strzelał w głowy i piersi
Emeryt wymordował sąsiadów. Z zimną krwią strzelał w głowy i piersi Fot: Policja Chicago

66-letni Marek K. resztę życia spędzi najprawdopodobniej za kratkami. Mieszkający w Chicago Polak w sobotę z zimną krwią zamordował 5 osób.

Czterech Bułgarów i jedna Polka zginęło z rąk 66-letniego Marka K. w sobotę 12 października. Z niewiadomych jak dotąd przyczyn, Polak wtargnął do ich mieszkań i zaczął strzelać.

Rodzinę Bułgarów zastał przy stole - jedli obiad. Wyciągnął broń i oddał strzały w głowy i klatki piersiowe. Wszyscy czworo zginęli na miejscu.

Chwilę później K. udał się do mieszkania piętro wyżej. Tam odnalazł 53-letnią Polkę i strzelił do niej w brzuch. Kobieta zaczęła uciekać, wtedy Marek K. oddał kolejny strzał - w głowę. Polka w stanie krytycznym trafiła do szpitala, niestety, po kilkunastu godzinach zmarła.

"Bez litości"

Marek K. został zatrzymany we własnym mieszkaniu i od razu przyznał się do zabójstwa. Policjanci zabezpieczyli broń i próbują wyjaśnić, jak M. wszedł w jej posiadanie. Na drzwiach w lokum Polaka znaleźli mrożące krew w żyłach notatki.

Bez litości. Pamiętaj, cokolwiek ci zrobią, to ty panujesz nad sytuacją, nie oni. Wystarczy tego. Muszą za to zapłacić

- napisał w jednej z nich. Druga wskazywała, że mężczyzna dokładnie zaplanował morderstwo.

Jutro. Bez litości, bez głupiego wahania. Pamiętaj, kim jesteś, pamiętaj co to gó*** robi z Tobą. Wystarczy.

"Diabeł na sterydach"

66-latek został przesłuchany w niedzielę. W poniedziałek usłyszał zarzuty pięciokrotnego morderstwa. Orzekający w jego sprawie sędzia nazwał K. "diabłem na sterydach", a jego zachowanie określił mianem "zdziczenia".

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego emerytowany budowlaniec, kierowca ciężarówki, postanowił zabić pięć osób. Sąsiedzi twierdzą, że bywał agresywny i kłótliwy, na początku sierpnia pobił syna zamordowanej Polki. Policja wielokrotnie interweniowała wcześniej w jego sprawie, jednak nigdy nie został o nic oskarżony i skazany.

Przeczytaj więcej
Komentarze