18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok!

Co Kaczyński robi wieczorami? Tajemnicze upodobania prezesa

17.09.2021  17:35
Jarosław Kaczyński znów zaskoczył wyborców
Jarosław Kaczyński znów zaskoczył wyborców Fot: PRZEMYSLAW SZYSZKA/REPORTER

Jarosław Kaczyński strzeże swojej prywatności przy pomocy armii ochroniarzy oraz policjantów. Jednak ostatnio udało się ustalić, co prezes robi w wolnych od dowodzenia chwilach. Jego nietypowe upodobania mogą zaskoczyć!

Tajemnicze życie Jarosława Kaczyńskiego wzbudza wielkie zainteresowanie rodaków. Nie ma co się dziwić, senior z Żoliborza nie lubi chwalić się tym, co robi po pracy, natomiast do jego domu wstęp mają jedynie najbliżsi współpracownicy i przyjaciele.

Prezes mieszka sam, przez co jego życie prywatne śledzi jedynie, towarzyszący mu koci przyjaciel. Ostatnio ciekawość wyborców zaspokoił nieco Ryszard Czarnecki, który opowiedział o tajemniczych zainteresowaniach Kaczyńskiego.

Czym interesuje się Jarosław Kaczyński?

Wbrew pozorom Jarosław Kaczyński nie zajmuje się "politykowaniem" przez całą dobę. Wolne chwile spędza na zabawach z kotem, czytaniu książek, a także śledzeniu rozgrywek sportowych.

Jak poinformował Ryszard Czarnecki w rozmowie z portalem natemat.pl, wicepremier śledzi sportowe zmagania Polaków w piłce nożnej, siatkówce oraz lekkoatletyce. Co ciekawe, prezes PiS z uwagą ogląda również... boks!

Kiedyś pasjonował się boksem, dzisiaj też się nim interesuje i zna wszystkie wyniki, także te sprzed lat. Trudno go w tym zagiąć. Jest doskonale zorientowany, gdy chodzi o lekkoatletykę i piłkę nożną. Bardzo uważnie śledzi wyniki polskich sportowców - mówił Czarnecki portalowi natemat.pl.

Trzeba przyznać, że jak na 72-letniego seniora zainteresowania prezesa są dość nietypowe...