18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Raper z Belwederu wyjaśnia

Duda wyjaśnia ostry cień mgły. Dramatyczna historia

Wojciech Kozicki
14.05.2020  19:54
Ostry cień mgły wyjaśniony dość mgliście
Ostry cień mgły wyjaśniony dość mgliście Fot: yOUtUBE/W Pałacu Prezydenckim

#hot16challange2 podbija internet i za rap biorą się politycy. Niektórzy sądzili, że Korwin pozamiatał i nikt go nie pokona. Tymczasem Andrzej Duda dosłownie spalił serwery. Jednak co znaczy „ostry cień mgły”? Prezydent wyjaśnił o co chodzi.

Andrzej Duda swoim psycho rapem stał się bohaterem memów i sprawił, że w internecie aż iskry poszły! Cała Polska głowi się czym jest „ostry cień mgły”. Analizy nawijki rapera z Belwederu podjął się nawet prof. Bralczyk i stwierdził, że po prostu nie ma sensu.

Prezydent Duda po raz kolejny odpowiadał na żywo na pytania internautów. W końcu postanowił ukrócić teorie spiskowe i wyjaśnił czym jest „ostry cień mgły”.

Miałem na myśli pielęgniarki i lekarzy, którzy niosą codzienną pomoc chorym. W głębi duszy miałem na myśli także mojego kuzyna, który taką pomoc niósł i zaraził się koronawirusem. On przebywał na kwarantannie już przez pewien czas, no i niestety okazało się, że cierpi na COVID – wyjaśnił prezydent Duda.

Jaką pizzę je prezydent Duda?

Dodał również, że „ratownik nikogo o imię nikogo nie pyta”. Chciał poprzez tekst piosenki oddać hołd bohaterom w fartuchach. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że prezydent lubi pizzę z mięsem, ale za hawajską nie przepada.

Pytacie mnie państwo: co to jest ostry cień mgły? No każdy musi sobie odpowiedzieć w tym kontekście, co znaczy. Po prostu... – powiedział Duda.

Andrzej Duda #Hot16Challenge2 - ostry cień mgły [WIDEO]

Czytaj także