18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za metamorfoza

Towarzyszka Holecka w przebraniu. Widzowie: tak kocha prezesa

09.09.2019  08:04
Towarzyszka Holecka w przebraniu. Widzowie: tak kocha prezesa
Towarzyszka Holecka w przebraniu. Widzowie: tak kocha prezesa Fot: TVP/Printscreen

Danuta Holecka zaliczyła metamorfozę, której widzowie jej nie odpuszczą. Ulubiona prezenterka PiS, twarz TVP Dobrej Zmiany, przywdziała krawat i się zaczęło.

Danuta Holecka w ostatnich miesiącach znana jest nie z bycia dziennikarką, a z bycia twarzą PiS w TVP. Prezenterka rządowej telewizji podobno publicznej, nie raz dała już wyraz swoim upodobaniom politycznym. Choćby rumieńcami zawstydzenia w czasie rozmowy z ukochanym prezesem.

Miłość do PiS i ich szefa kwitnie, pani Holecka się z nią nie kryje, a Polacy są bezlitośni. Czemu? Bo wszędzie znajdą jej oznaki.

Holecka a'la prezes

A znaleźli je w ostatnim wydaniu Wiadomości TVP. Pani Danusia była ich gospodarzem. I przeszła szokującą metamorfozę. Porzuciła garsonki i typowe dla kobiet-prezenterek modne ciuszki, i przywdziała całkiem męski garnitur. Włosy upięła w kok, pod szyją zawiązała krawat. A ludzie się śmieją, że wygląda całkiem, jak jej skryta miłość.

Kreacja "na prezesa" to jednak nie koniec śmieszków. Pani Danuta długo będzie żałowała niedzielnej metamorfozy, bo porównań popłynęła cała rzeka. Od "PRL-owskiej towarzyszki", po przytaczaną już nie raz, od dawna, prezenterkę "od Kima", z Korei...

Przeczytaj więcej
Komentarze