18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mają to czarno na białym

Debata TVP WYREŻYSEROWANA. Znaleźli niezbity dowód

09.07.2020  13:47
Debata TVP wyreżyserowana. Jest dowód
Debata TVP wyreżyserowana. Jest dowód Fot: DUDA2020/Twitter

TVP robi kampanię prezydencką Andrzejowi Dudzie i tak bardzo pogrążyła się w propagandzie, że wyreżyserowała nawet debatę? "Polityka" donosi: jest dowód.

Debata prezydencka w TVP była ustawką, w której Andrzej Duda znał pytania i czytał odpowiedzi z promptera? Nie trzeba już gdybać. Pracownicy obiektu, w którym ją zorganizowano, znaleźli dowód. Wszystko jest spisane czarno na białym. Dosłownie.

Debata zorganizowana została w Końskich, gdzie - jak powiedział kiedyś Władysław Kosiniak-Kamysz, wygrywa się wybory. Co ciekawe, PiS i Andrzej Duda dotąd cieszyli się tam wyjątkowo wysokim poparciem. Czy ostatnie wydarzenia to zmienią?

Ustawka - jest scenariusz

Już w czasie głośnej debaty, w której Andrzej Duda dyskutował sam ze sobą, widzowie zauważyli kilka niepokojących rzeczy. Po pierwsze - dziwny ruch oczu Andrzeja Dudy, a także ekran, na którym miały pojawiać się jego odpowiedzi do przeczytania. Ponadto żadne z pytań zadanych prezydentowi nie było dla niego trudne czy problematyczne. Po trzecie - zamiast mieszkańców Końskich, pytania zadawali ludzie przywiezieni do miasta autokarami. Wśród nich byli podstawieni działacze PiS.

TVP i PiS oczywiście oskarżenia o ustawkę odpierają. Tymczasem okazuje się, że całość faktycznie była wyreżyserowana. "Polityka" donosi bowiem, że pracownicy KSSPR Końskie - klubu piłki ręcznej, gdzie zorganizowano debatę, znaleźli w poniedziałek pełen scenariusz wydarzenia.

Co w nim było? Wszystko - także dokładnie spisane pytania i odpowiedzi Andrzeja Dudy!

Przeczytaj więcej
Komentarze