18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ustawka?

Debata prezydencka w TVP. Duda znał odpowiedzi?

17.06.2020  21:26
Debata prezydencka w TVP
Debata prezydencka w TVP Fot: TVP/Printscreen

Kolejna debata prezydencka i kolejne wątpliwości. Już od początku widzowie mają wrażenie, że jeden z kandydatów zna odpowiedzi, a TVP koncentruje się na atakowaniu opozycji.

W TVP rozpoczęła się debata prezydencka. Już wcześniej podnoszono głosy, że może nie być sprawiedliwa, bo jeden z kandydatów prawdopodobnie będzie znał odpowiedzi. Kto? Nikt inny, jak Andrzej Duda.

Już na wstępie prowadzący Michał Adamczyk zastrzegł, że jeśli ktoś nie będzie mówił na temat, wyłączy mu mikrofon. Ostrzegł także, że podobnie będzie, jeśli któryś z kandydatów będzie atakował TVP.

Andrzej Duda zna odpowiedzi?

W debacie TVP przewidziała minutę dla każdego z kandydatów. Jak się łatwo domyślić, ciężko wymierzyć co do sekundy czas wypowiedzi. O dziwo, już przy pierwszym pytaniu Andrzej Duda wbił się w swoje 60 sekund idealnie.

Podobnie było przy kolejnych pytaniach, na które ubiegający się o reelekcję polityk odpowiadał bez zająknięcia, niemal mechanicznie i oczywiście co do sekundy.

Ataki na Trzaskowskiego i PO

Debata zaczęła się od ostrzeżenia przed atakami na TVP. Konwencja narzucona przez telewizję szybko zadziwiła widzów. Jak się okazało, od samego początku i od pierwszego pytania nastąpił atak... na rząd PO-PSL.

Kolejne pytanie także dało wiele do myślenia. W ostatnich dniach TVP uparcie, w każdym wydaniu Wiadomości atakowało kandydata KO. Jednym z tematów był fakt, iż polityk nie posłał swego syna do komunii. Tymczasem drugie pytanie w debacie dotyczyło... przygotowania dzieci do komunii w szkołach.

Przeczytaj więcej
Komentarze