18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVPis?

Debata w TVP = wielka ustawka? "DUDA CZYTA ODPOWIEDZI!"

06.07.2020  22:04
Andrzej Duda na debacie TVP. Zna pytania?
Andrzej Duda na debacie TVP. Zna pytania? Fot: TVP/Printscreen

Wielki skandal w walce o prezydenturę. W czasie "debaty" TVP Andrzej Duda czytał odpowiedzi z promptera? Wyborcy są wściekli.

Dwie debaty w tym samym czasie, jedna w prywatnych mediach - z Rafałem Trzaskowskim, druga w TVP z Andrzejem Dudą. Na pierwszej kandydat KO odpowiada na pytania dziennikarzy z 20 różnych redakcji, na drugiej prezydent... "czyta odpowiedzi" na pytania, których podobno wcześniej nie znał.

Debata w TVP miała być bezstronna i innowacyjna, i wydaje się, że innowacyjna jest faktycznie. Bo z bezstronnością akurat słabo. Oto bowiem oglądający dostrzegli coś dziwnego. Całkiem nowy format - kandydat na odpowiedzi czyta z ekranu ustawionego naprzeciwko...

Dziwny ekran zawieszony przed Andrzejem Dudą zauważyli użytkownicy Twittera, a portal już rozgrzał się do czerwoności i kolejne osoby pokazują nowe dowody na ustawkę w TVP. Niektórzy sugerują, że na ekranie pojawiła się jedynie treść pytań. Inni nagrywali poruszające się oczy prezydenta...

Co więcej, mieszkańcy Końskich - gdzie odbywa się debata, mieli duży problem z dostaniem się na nią. Dlaczego? Wcześniej pod halę zjechały trzy autokary z ludźmi, widownią - donosi dziennikarz Rzeczpospolitej.

logo Tu się dzieje