18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serce w lockdownie

Dlaczego Pawłowicz jest samotna? Ujawnili jej sekret

15.04.2021  14:16
Miłosny sekret  Pawłowicz. Czy arakcyjna sędzia otworzy jeszcze swe serce na miłość?
Miłosny sekret Pawłowicz. Czy arakcyjna sędzia otworzy jeszcze swe serce na miłość? Fot: Value Stock Images/East News, Jan BIELECKI/East News

Krystyna Pawłowicz to SUPER PARTIA! Piękna, temperamentna, z dobrą pracą i zarobkami, zna prezesa Kaczyńskiego, jest gwiazdą mediów społecznościowych. Czego chcieć więcej? A jednak jest, takie CIACHO jest nadal samotne i nie ma męża. Media ujawniły, dlaczego jest samotna.

Krystyna Pawłowicz 14 kwietnia skończyła 69 lat i wciąż jest do wzięcia. Czy ktoś ma jeszcze szansę na rozbudzenie uczuć sędziny Trybunału Konstytucyjnego? Czy ktoś sprawi, że wojownicza posłanka PiS wytryśnie miłością niczym rozpalony gejzer? Okazuje się, że jej serce od lat jest w lockdownie, co ujawnił informator Newsweeka. „Krycha” przeżyła miłosny dramat i być może nigdy już się nie zakocha.

Złamane serce Krystyny Pawłowicz. Kim był tajemniczy opozycjonista z Wybrzeża?

Jaki jest sekret samotności Krystyny Pawłowicz? Jak ujawnia Newsweek, w młodości ciężko przeżyła nieszczęśliwą miłość. Dla "tego jedynego" nawet się przeprowadziła, by zakochane gołąbeczki mogły być bliżej siebie, ale love story nie skończyło się happy endem.

Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety nie odwzajemnił jej uczucia – ujawniła koleżanka Krystyny Pawłowicz. (Newsweek)

To właśnie ten miłosny zawód sprawił, że Krystyna Pawłowicz zrezygnowała z uczuć na amen i poświęciła się nauce. Jej jedyną miłością została do dziś polityka i mielone prosto z patelni.

Jak zdobyć serce Pawłowicz? Jeśli planujecie zaloty do byłej posłanki, ujawniamy, co najbardziej lubi jeść i co myśli o seksie. Apelujemy też do pani Pawłowicz, na miłość nigdy nie jest za późno i nie jest ona niezgodna z konstytucją.