18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Romantyczny Mikke w akcji

Żona Korwina zdradziła jak ją uwiódł. "Rozsiewa czar"

27.10.2019  14:38
Korwin bez tajemnic - żona Dominika zdradza jego sekrety
Korwin bez tajemnic - żona Dominika zdradza jego sekrety Fot: Instagram

Janusz Korwin-Mikke znany jest z tego, że jego kontrowersyjne wypowiedzi i poglądy doprowadzają kobiety do furii. A jednak, polityk koła poselskiego Konfederacja uwiódł o 44 lata młodszą od siebie Dominikę. Jak tego dokonał?

Janusz Korwin Mikke i jego żona Dominika mają dwójkę dzieci (Nadzieja i Karol). To dla niej zostawił żonę (Małgorzata Szmit) i wziął rozwód. Jego nowa wybranka miała 22 lata, gdy zdobył jej serce i już wtedy była działaczką Unii Polityki Realnej i wielbicielką kontrowersyjnego polityka. Wyznała, że Janusz rozsiewa czar i kobiety są pod wpływem jego uroku. 

Przechodziłam obok wpatrzona w prezesa. Powiedział „nie mogę oderwać oczu od pani oczu”, więc powiedziałam, żeby nie odrywał. Tak się zaczęło – wyznała Dominika Korwin-Mikke. (youtube.com/Malina Błańska)

Korwin jako ojciec

W rozmowie z youtuberką Maliną Błańską opowiedziała, że Korwin jest szarmancki i potrafi zaskoczyć prezentem lub bukietem róż. Nie miał za wiele czasu dla rodziny, bo polityka jest dla niego największą pasją, ale jednak sprawdził się jako ojciec, który zmieniał pieluchy i kąpał swoje pociechy. W jednym z wywiadów zapewnił jednak, że gdyby jego dziecko chodziło na marsze równości, to na pewno by się go wyrzekł.

Czy również to on wymierzał klapsy? Dominika starała się odpowiedzieć dyplomatycznie.

Jak to teraz się uważa, tak poprawnie politycznie, że klaps lekki jest dozwolony? Nawet lekki? Nie? Wszystko w ramach normalnego, zdrowego wychowania. No nie było u nas takiej sytuacji, żeby można było powiedzieć, że jest jakieś bicie dzieci. Nic takiego nie ma miejsca  powiedziała Dominika Korwin-Mikke. (youtube.com/Malina Błańska)

Żona Korwina o ich związku i dzieciach - zaskakujący wywiad:

logo Tu się dzieje