18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje z USA

Trump napisał do Dudy. Opozycja się zagotuje!

14.07.2020  09:00
Donald Trump pamięta o Dudzie - gratulacje po wyborach
Donald Trump pamięta o Dudzie - gratulacje po wyborach Fot: Sipa USA/Sipa USA/East News

Wybory prezydenckie 2020 przeszły do historii, Andrzej Duda wygrał, a Rafał Trzaskowski wróci rozgromiony do warszawskiego ratusza. Opozycja jest rozdrażniona sukcesem Dudy, ale teraz chyba zapienią się jak szampon. Prezydentowi pogratulował sam Donald Trump.

Koniec walki, wynik wyborów był korzystniejszy dla Andrzeja Dudy. Obronił Pałac Prezydencki, ale to nie koniec jego sukcesów. Otrzymał gratulacje z USA od samego Donalda Trumpa. Czy w ramach riposty Rafał Trzaskowski znów zadzwoni do Baracka Obamy?

Donald Trump i Andrzej Duda

Prezydent USA znów nazwał Andrzeja Dudę przyjacielem. Zapowiedział dalszą współpracę m.in. w zakresie obrony i handlu.

Gratuluję mojemu przyjacielowi Andrzejowi Dudzie wygrania historycznych wyborów. Nie mogę się doczekać dalszej współpracy w zakresie m.in. obrony, handlu, energii i bezpieczeństwa telekomunikacyjnego – napisał Donald Trump na Twitterze.

Wizyta Dudy w USA

Media przypominają, że 24 czerwca Duda spotkał się z Trumpem  w USA. Zapowiadano wówczas, że Amerykanie pomogą zbudować elektrownię atomową w Polsce, a do tego zwiększy się liczebność wojsk amerykańskich w naszym kraju. Rafał Trzaskowski najwyraźniej pozazdrościł prezydentowi spotkania z amerykańskim politykiem i pochwalił się, że rozmawiał telefonicznie Barackiem Obamą. Czy jednak rzeczywiście do tej rozmowy doszło? Przez pewien czas politycy opozycji nie byli zgodni czego dotyczyła...

 

Przeczytaj więcej
Komentarze