18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uderzają w niego otwarcie

Donald Tusk to: "Sfrustrowany, ZŁY człowiek"

15.07.2022  11:45
Donald Tusk mocno zaatakowany przez Mariusza Błaszczaka
Donald Tusk mocno zaatakowany przez Mariusza Błaszczaka Fot: ANDRZEJ SZKOCKI/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Donald Tusk regularnie obrywa od sympatyków PiS-u, ale czasem dostaje mu się wyjątkowo mocno. Tak było tym razem, kiedy wypowiedział się Mariusz Błaszczak. Jak długo jeszcze były premier będzie gościł na złych językach?

Donald Tusk premierem w Polsce był długie lata temu, ale przedstawiciele i sympatycy PiS-u dalej oskarżają go o całe zło, jakie się przytrafia naszemu krajowi. Niektórzy już się nawet nie hamują.

W TVP Donald Tusk przedstawiany jest jako najprawdziwszy szatan, ale również przedstawiciele partii rządzącej przy różnych okazjach się na nim "wyżywają". Tak było ostatnio z Mariuszem Błaszczakiem.

Donald Tusk mocno zaatakowany przez Mariusza Błaszczaka

Wicepremier i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak nie gryzł się w język, gdy został zapytany na antenie telewizji Polsat o lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska! Poszło przede wszystkim o inflację. PiS utrzymuje, że winę za nią ponosi wojna w Ukrainie, a zdaniem Donalda Tuska wojna ma tylko częściowy wpływ na zatrważający wzrost cen w kraju.

No to się myli... Sądzę, że nawet się nie myli, że to jest zły człowiek, że ma złą wolę i w związku z tym, takie historie opowiada. Sądzę, że jest człowiekiem inteligentnym i zdaje sobie sprawę, że inflacja została wywołana przez wojnę, którą wzniecił Putin

– mówił w Polsacie Mariusz Błaszczak.

"A cała reszta... To sfrustrowany człowiek. Najpierw mu dali stanowisko w Brukseli, zrezygnował ze stanowiska premiera polskiego rządu. Przecież to najbardziej godne stanowisko obok prezydenta RP. Ostatnio Boris Johnson, kiedy rezygnował z funkcji premiera Wielkiej Brytanii powiedział, że to najlepsze zajęcie, jakie może spotkać Brytyjczyka. A Donald Tusk tak lekką ręką oddał urząd premiera, poszedł do Brukseli, potem go zdjęli i przyszedł i szuka szczęścia w Polsce" – stwierdził wicepremier.

Myślicie, że Donald Tusk zdecyduje się na odpowiedź?

logo Tu się dzieje