18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SZOK

TUSK PÓJDZIE Z KACZYŃSKIM! "Dla dobra sprawy"

29.12.2020  07:42
Donald Tusk pójdzie z Jarosławem Kaczyńskim
Donald Tusk pójdzie z Jarosławem Kaczyńskim Fot: Alexandros Michailidis/Shutterstock

Donald Tusk postanowił zakopać wojenny topór i zapowiedział pojednanie z Jarosławem Kaczyńskim. Były premier chce stanąć z szefem PiS w jednym szeregu!

Wyobraźmy sobie moment, gdy stają obok siebie wszyscy polscy prezydenci (pojawiła się już taka propozycja ze strony Aleksandra Kwaśniewskiego) i razem przyjmują szczepionkę przeciw koronawirusowi SARS-COV-2. To samo mogliby zrobić premierzy, a tych uzbierałoby się niezłe stadko, w dodatku ze skrajnie różnych opcji politycznych...

Tusk ramię w ramię z Kaczyńskim

Jeden z byłych szefów rządu już wyraził chęć publicznego szczepienia, co więcej, ogłosił, że mimo sporów pójdzie ramię w ramię z Jarosławem Kaczyńskim. To oczywiście Donald Tusk.

Były premier na Twitterze odniósł się do propozycji, by to właśnie dwaj zwaśnieni politycy dali przykład Polakom i wspólnie się zaszczepili. Donald Tusk poszedł jednak krok dalej i zapowiedział, że dla prezesa zrobi więcej, niż samo pozowanie z igłą w ramieniu.

Dla dobra sprawy gotów byłbym osobiście ukłuć Pana Prezesa - napisał.

Ciekawe, co na to pan Jarosław... I czy panowie, nakłuwając się wzajemnie, czuliby się bezpiecznie?

Przeczytaj więcej
Komentarze