18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka o głosy trwa

Donald Tusk zwrócił się do wyborców Konfederacji. Mocne słowa

01.07.2020  18:36
Donald Tusk zwrócił się do wyborców Konfederacji. Mocne słowa
Donald Tusk zwrócił się do wyborców Konfederacji. Mocne słowa Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Donald Tusk postanowił przed II turą wyborów prezydenckich mocniej się wypowiedzieć. Zwrócił się do wyborców Konfederacji w słowach żołnierskich i bardzo ostrych.

Donald Tusk przed II turą wyborów ogromnie się zaktywizował. Nic dziwnego, wynik pierwszej tury głosowania z pewnością nie przyniósł mu radości. Zanim na dobre rozgorzeje wojna o fotel prezydencki między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim - były premier postanowił wtrącić swoje trzy grosze.

Donald Tusk apeluje do wyborców Konfederacji

Za pośrednictwem Twittera, Donald Tusk zaapelował do wyborców Konfederacji. To od nich i od wyborców Szymona Hołowni zależy w tym momencie zdecydowanie najwięcej. Nic dziwnego, że walka o ich głosy jest tak intensywna.

- napisał na swoim profilu na Twitterze Donald Tusk.

W ten ciekawy sposób stara się zachęcić sympatyków Konfederacji do głosowania na różniącego się od nich światopoglądowo - Rafała Trzaskowskiego. Myślicie, że okaże się on skuteczny? A może Donald Tusk zaszkodzi tym prezydentowi Warszawy tak samo, jak Jarosław Kaczyński zaszkodził Dudzie swoim spotkaniem z młodymi przed pierwszą turą wyborów?

Wszystko przed nami!

Przeczytaj więcej
Komentarze