18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sukces we łzach

Dramat Andrzeja Dudy! Córka odwróciła się od niego w dniu wyborów

28.06.2020  23:31
Kinga Duda odwróciła się od ojca
Kinga Duda odwróciła się od ojca Fot: LUKASZ GAGULSKI/AGENCJA SE/East News

Andrzej Duda walczy o reelekcję, gdzie jest jego córka? Kinga Duda zniknęła i ani myśli publicznie wspierać ojca. Czyżby się od niego odwróciła?

Kinga Duda zimą wyjechała z Polski, by zacząć staż w Londynie. Co ciekawe, zrobiła to akurat, gdy startowała kampania prezydencka. Przez następne trzy miesiące Andrzej Duda walczył o reelekcję, a jego córka nie dawała znaku życia. Gdy okazało się, że wybory zostały przełożone, Polskę obiegła też inna wieść - jedyna latorośl prezydenta zostaje na Wyspach i nie zamierza wracać do Polski.

Kinga Duda wstydzi się ojca?

Zanim Andrzej Duda został prezydentem w 2015 roku, Kinga Duda wiernie kroczyła u jego boku - i w czasie kampanii, i w momencie ogłaszania wyników. Minęło pięć lat, Kinga skończyła studia, stała się samodzielną, dorosłą kobietą i uciekła z Polski. A jeszcze przed ucieczką głośno było o tym, że głównym powodem jest jej nazwisko.

PiS do końca wierzył, że w pierwszej turze wyborów Andrzej Duda uzyska ponad 50 procent głosów. Szczęśliwą nowinę powinni ogłosić już 28 czerwca. Tymczasem w sztabie Andrzeja Dudy zebrały się tłumy, u boku prezydenta stanęła nerwowo uśmiechająca się żona Agata, a Kinga Duda... nie wiadomo, czy była na miejscu choćby duchem.

24-latka nie pojawiła się w Polsce. Czy zawita 12 lipca? To raczej wątpliwe... Dziewczyna ukrywa się od kilku miesięcy, czyżby bardziej podobało jej się życie w wielkim mieście, w którym mieszają się kultury, a władza nie straszy obywateli homoseksualistami?

Przeczytaj więcej
Komentarze