18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny!

Dramat Pawła Kukiza. Straci majątek po głosowaniu "Lex TVN"?!

14.08.2021  12:12
Paweł Kukiz będzie klepał biedę?
Paweł Kukiz będzie klepał biedę? Fot: Jan Bielecki/East News

Niewesoło prezentuje się sytuacja Pawła Kukiza po środowym głosowaniu ws. "Lex TVN". Na muzyka wylała się ogromna fala hejtu, a to jeszcze nie wszystko. Ostatnie wydarzenia mogą także znacznie uszczuplić jego majątek.

Po środowym głosowaniu ws. ustawy medialnej, znanej jako "Lex TVN" Paweł Kukiz mierzy się z ogromną krytyką. Politycy, wyborcy oraz jego byli przyjaciele zarzucają mu brak kręgosłupa moralnego i korupcję polityczną, przez którą zagłosował dokładnie tak, jak chciał Jarosław Kaczyński. Dzień po nieprzyjemnych wydarzeniach były antysystemowiec odwołał wszystkie wywiady, zażądał przeprosin od TVN, a także stwierdził, że jest atakowany gorzej niż Paweł Adamowicz.

Paweł Kukiz będzie klepał biedę?

Kontrowersyjną decyzję byłego lidera "Piersi" potępili także koledzy z branży muzycznej oraz fani wokalisty. Nie kryją oni ogromnego rozczarowania.

Kukiz stracił wielu swoich fanów po głosowaniu. Już były akcje łamania jego płyt. To na pewno przełoży się na sprzedaż jego płyt w sklepach i emisji w radiu - stwierdził w rozmowie z se.pl medioznwca, prof. Wiesław Godzic.

Jak informuje se.pl, muzyk cały czas spłaca kredyt w wysokości 600 tys. złotych. Do tej pory jego dochody z praw autorskich wynosiły około 200 tysięcy złotych. Teraz mogą spaść nawet o połowę.

Zyski Kukiza mogą się zmniejszyć nawet o 100 tys. zł – przekazała se.pl osoba z branży muzycznej.

Rozczarowani fani muzyka już teraz organizują akcje łamania jego płyt. Działania te z pewnością przełożą się na sprzedaż. Negatywny odbiór artysty może także doprowadzić do spadku jego popularności w serwisach streamingowych, co będzie wiązało się z kolejnymi kłopotami.

Według oświadczenia majątkowego Kukiz na koncie bankowym posiada jedynie 5829,60 złotych. Ponadto jest właścicielem willi o wartości 1,5 miliona złotych, 36-metrowego mieszkania wartego ponad 300 tysięcy złotych, a także łąki, której wartość wyceniono na 15 tys. zł. Wkrótce będzie klepał biedę?

logo Tu się dzieje