18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstyd

Duda chce kłótni z kolejnym krajem? Za te słowa powinien przeprosić

15.07.2020  15:57
Andrzej Duda oskarża Ukraińców
Andrzej Duda oskarża Ukraińców Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Andrzej Duda znów powiedział za dużo i będzie miał przez to kłopoty? Telefon rosyjskich pranksterów był żartem, ale nieświadomy oszustwa prezydent wcale w rozmowie nie żartował...

O Andrzeju Dudzie głośno dziś na całym świecie - nie ze względu na reelekcję, a przez żart rosyjskich pranksterów. Prezydent odebrał od nich telefon i uwierzył, że dzwoni do niego Sekretarz Generalny ONZ.

Rozmowa została upubliczniona w serwisie YouTube, a Kancelaria Prezydencka potwierdziła jej autentyczność. Można by się śmiać, nie ma jednak za bardzo z czego... Gdy bowiem posłuchamy, o czym prezydent w rozmowie mówi, zaczyna się robić... przykro.

Duda oskarża Ukraińców

W rozmowie z Sekretarzem Gene... pranksterem z Rosji, Andrzej Duda komentował między innymi sytuację epidemiologiczną w Polsce. Stwierdził, że koronawirus nie jest dla Polaków problemem, mamy go pod kontrolą. W Polsce żyje 38 milionów ludzi, zakaziło się tylko 38 tysięcy, do bardzo mało - przekonywal

Prezydent pytany był też o to, skąd w Polsce wziął się koronawirus. I tu zdecydowanie go poniosło... Czyżby chciał konfliktu z kolejnym krajem?

Koronawirus? Ciężko powiedzieć. Ale być może z Ukrainy, mamy tu wielu ludzi z Ukrainy u nas - oznajmił Andrzej Duda.

Przeczytaj więcej
Komentarze