18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

prezydent homofob

Duda chce wygrać nienawiścią? Już szczuje na kolejnych ludzi

29.06.2020  15:41
Andrzej Duda połączył LGBT i PRL
Andrzej Duda połączył LGBT i PRL Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Andrzej Duda pragnie władzy jak powietrza i chyba upatrzył sobie na cel Polaków skrajnie nietolerancyjnych poglądach. Kampanię przed drugą turą wyborów rozpoczął od nienawistnych deklaracji.

Prezydent Andrzej Duda wygrywa pierwszą turę wyborów prezydenckich, w drugiej zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Obaj politycy mają przed sobą ciężkie dwa tygodnie - muszą przekonać wyborców innych kandydatów oraz tych, którzy na wyborach nie byli, by oddali swe głosy właśnie na nich.

Zarówno Andrzej Duda jak i Rafał Trzaskowski chcą władzy i teraz muszą szukać dodatkowych zwolenników. Duda chyba stwierdził, że najlepszym sposobem jest dalsze dzielenie społeczeństwa i nienawiść, bo poniedziałek zaczął od homofobii.

Prezydent homofob

Andrzej Duda w poniedziałek rano pojawił się w Polskim Radiu, gdzie zapewniał, że jest gotów na wygraną i rozpiera go duma z ogromnej przewagi nad Rafałem Trzaskowskim. Później przeszedł do spraw głównie światopoglądowych i po raz kolejny przekonywał, że Polska ma być katolicka, a na żadne "obce ideologie" nie ma tutaj miejsca.

Chcemy, żeby rodzina w Polsce była szanowana, żeby miała tradycyjną formę, żeby nikt nam tych wartości nie odebrał - mówil. 

Zideologizowane treści nie mogą być przekazywane w szkołach. Nie po to walczyliśmy, by znów było tak samo

- oznajmił, po czym naukę tolerancji i uczenie dzieci między innymi o tym, że homoseksualizm jest naturalny i to nic złego, jest jak... PRL,  gdy w szkole nauczano określonej ideologii, a "dom mówił co innego".

Przeczytaj więcej
Komentarze