18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest ostro

Duda i Trzaskowski w ferworze walki. WOJNA na spoty wyborcze

24.06.2020  12:53
Wojna na spoty wyborcze
Wojna na spoty wyborcze Fot: Mateusz Jagielski/East News

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski walczą o fotel prezydenta. Kampania dobiega końca i tym samym nabiera rumieńców. Kandydaci toczą ze sobą prawdziwą wojnę. Wojnę na spoty wyborcze. 

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski mają największą szansę na wygranie wyborów prezydenckich 2020 - tak wskazują sondaże. Kandydaci czują już presję i starają się zrobić, co w ich mocy, by na ostatniej prostej prześcignąć kontrkandydata.

Nie zawsze wychodzi to smacznie. Kandydaci na prezydenta publikują ostatnio w sieci swoje spoty wyborcze. Nie da się oprzeć wrażeniu, że o ile w pierwszym spocie Rafała Trzaskowskiego wojny jeszcze nie było, to w kolejnych trwa przerzucanie się politycznymi argumentami.

Zobaczcie z resztą sami.

Rafał Trzaskowski - spoty wyborcze

Kolejny spot Rafała Trzaskowskiego wprost nawiązuje do Andrzeja Dudy. Skojarzenia, które nasuwają się podczas jego oglądania są po prostu oczywiste.

Zakładaliśmy, że na widok drugiego spotu Andrzej Duda się wścieknie - nie mieliśmy pojęcia, że aż tak.

Andrzej Duda - spoty wyborcze

Andrzej Duda postawił na hasztag #RafałNieKłam. W swoich dwóch spotach nawet nie udaje, że atakuje kogoś innego, niż Rafał Trzaskowski.

Jego sztab odpowiedział też na wideo kandydata KO. Nie odnieśli się do zarzutów, postanowili jedynie dać Rafałowi Trzaskowskiemu do zrozumienia, że... nikt nie wierzy w jego obietnice.

Kto Waszym zdaniem prowadzi w wojnie na spoty?

Przeczytaj więcej
Komentarze