18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje!

Ułaskawienie pedofila - Duda kłamał?

Wojciech Kozicki
03.09.2020  11:23
Andrzej Duda, pedofil i kłamstwa?
Andrzej Duda, pedofil i kłamstwa? Fot: PIOTR ZAGIELL/East News

Andrzej Duda ułaskawił pedofilia – tak grzmiał Fakt podczas kampanii prezydenckiej. Co prawda fakty okazał się nieco inne, niż przedstawiał tabloid, ale prezydent musiał się nieźle tłumaczyć. Tymczasem media ujawniają akta sprawy i może okazać się, że prezydent kłamał!

Andrzej Duda i ułaskawienie pedofilia to sprawa, która jak tsunami uderzyła w jego wizerunek i kampanię prezydencką. Prezydent zapewniał, że zwyrodnialec odsiedział już zasądzone wyroki, a na prośbę rodziny zdjęto jedynie zakaz zbliżania się. Twierdził, że skazany przeszedł pełną resocjalizację i licznie opinie wskazywały na to, że nie wykazywał już pedofilskich skłonności. To mogło być jednak kłamstwo!

Andrzej Duda i ułaskawienie pedofilia - nowe informacje

„Fakt” się nie poddaje i znowu uderza w Andrzeja Dudę. Ujawnia fragment opinii psychologiczno-seksuologicznej, sporządzonej w toku sprawy Piotra C. (imię i inicjał zostały zmienione) za znęcanie się nad partnerką i seksualne dręczenie córeczki. Czy rzeczywiście pedofil-sadysta był w pełni gotowy, by wrócić do rodziny?

Prawdopodobieństwo popełnienia przez opiniowanego podobnych czynów w przyszłości należy określić jako wysokie. Heteroseksualna orientacja oskarżonego nie wyklucza podejmowania przez niego homoseksualnych, jak i dewiacyjnych kontaktów seksualnych – ujawnia Fakt.

Co więcej, „Fakt” powołuje się na opinię naczelnika więzienia, z której wynika, że badany jest egocentryczny i jego zachowanie ma często podtekst erotyczny.

Andrzej Duda ułaskawił groźnego pedofila?

Jak przypomina Radio ZET, „Andrzej Duda w kwietniu 2020 roku ułaskawił mężczyznę skazanego na gwałt”. W 2013 roku został on skazany na 3,5 roku więzienia za wieloletnie znęcanie się nad rodziną i molestowanie córki. Wciąż figuruje w rejestrze pedofilów jako niebezpieczny.

Rozpoznane u oskarżonego zaburzenie osobowości charakteryzuje się nerwowością, drażliwością, skłonnością do czynów impulsywnych, dużym bezkrytycyzmem, obniżoną uczuciowością wyższą i skłonnością do popełniania czynów karalnych. Wskazane symptomy występują u osób dotkniętych tym zaburzeniem stale i przewlekle – Fakt cytuje fragment z akt pedofila.

 

Czytaj także