18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dis is, dis is

Duda koszmarnie skompromitowany. Teraz się tłumaczy, ktoś uwierzy?

15.07.2020  15:08
Adrzej Duda wkręcony przez komików. Teraz się tłumaczy
Adrzej Duda wkręcony przez komików. Teraz się tłumaczy Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Andrzej Duda padł ofiarą rosyjskich komików, którzy zadzwonili do niego, podając się za Sekretarza Generalnego ONZ. Teraz Andrzej Duda tłumaczy się z szokującej rozmowy.

Rozmowa Andrzeja Dudy z "Sekretarzem Generalnym ONZ", albo raczej międzynarodowa kompromitacja prezydenta, to dziś numer jeden w polskich mediach. Prezydent chwilę po uzyskaniu reelekcji dał się podejść i uwierzył w telefon od rosyjskich komików. Teraz śmieje się z niego nie tylko Polska, ale ludzie na całym świecie.

Początkowo nie było wiadomo, czy nagranie jest autentyczne, a ludzie dociekali... Twierdzili, że barwa głosu, jąkanie się i ciągłe powtarzanie "dis is, dis is" musi świadczyć o prawdziwości rozmowy. Niestety okazało się, że tak jest faktycznie - autentyczność nagrania potwierdził Pałac Prezydencki.

Andrzej Duda się tłumaczy

Po tym, jak kompromitujące nagranie obiegło media (informacyjne i społecznościowe), głos w sprawie zabrał główny zainteresowany. Andrzej Duda przekonuje na Twitterze, że szybko zorientował się w żarcie.

W trakcie rozmowy zorientowałem się, że coś chyba jest nie tak. Sekretarz Generalny nie wymawia aż tak dobrze słowa „żubrówka”, choć głos był bardzo podobny - napisał.

Ps. Jeśli tego jeszcze nie słuchaliście, lub chcecie usłyszeć ponownie, nagranie z wkręconym prezydentem znajdziecie pod tekstem.

Przeczytaj więcej
Komentarze