18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro grają

Duda pozwał Trzaskowskiego. Wiemy za co!

Wojciech Kozicki
19.06.2020  17:40
Duda kontra Trzaskowski - kolejna tura w sądzie?
Duda kontra Trzaskowski - kolejna tura w sądzie? Fot: Piotr Molecki/East News

Kłamstwa w kampaniach wyborczej leją się jak ścieki z Czajki fo Wisły. Nikogo łgarstwo polityków chyba już nie dziwi. Tymczasem Andrzej Duda pozwał Rafała Trzaskowskiego „za kłamstwa”. Mamy szczegółowe informacje na temat pozwu.

Sztab wyborczy Andrzeja Dudy zdecydował się na pozwanie w trybie wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Do tej pory powód pozwu był tajemnicą, a Polacy wszystkiego mieli oficjalnie dowiedzieć w piątek. Tak też się stało. Pojawiły się nowe i bardziej szczegółowe informacje.

Duda pozwał Trzaskowskiego

Jak podaje „Wirtualna Polska”, pozew dotyczy słów kandydata Koalicji Obywatelskiej, które padły na wiecu we Wrocławiu. Twierdził wtedy, że w czasie epidemii koronawirusa przybyło milion bezrobotnych.

Sztab Andrzeja Dudy domaga się, by Rafał Trzaskowski opublikował sprostowanie o następującej treści: „"Ja niżej podpisany Rafał Trzaskowski oświadczam, że podczas spotkania na Rynku we Wrocławiu z wyborcami, rozpowszechniłem nieprawdziwą informację, jakoby w ostatnim czasie w Polsce prawie milion osób straciło pracę".

Możemy w Polsce mówić o spowolnieniu gospodarczym. Ponad 88 mld złotych trafiło do przedsiębiorców, żeby chronić miejsca pracy. Ochroniliśmy ok. 5 mln miejsc pracy. To są fakty, a nie mity – twierdzi minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlena Maląg. („Wirtualna Polska”).

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze