18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jeśli wygram..."

Duda ujawnia jaka będzie jego II kadencja

Wojciech Kozicki
06.07.2020  11:25
Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie?
Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie? Fot: Facebook/Andrzej Duda

Wybory prezydenckie 2020 za chwilę się skończą, II tura wszystko rozstrzygnie i Polska będzie mogła wreszcie odpocząć od kampanii wyborczych, obietnic i kłamstw. Kto wygra? Tego sondaże jednoznacznie nie wskazują, ale Andrzej Duda chyba nie pakuje jeszcze walizek…

Kto wygra II turę wyborów prezydenckich? Walka jest wyrównana, sondaże pokazują, że jeden z kandydatów zwycięży o włos. Andrzej Duda bierze pod uwagę, że być może nie będzie musiał wyprowadzać się z Pałacu Prezydenckiego i zapowiada jaka będzie jego II kadencja.

II kadencja Andrzeja Dudy

Jeśli wygram, to oczywiście moja druga kadencja będzie inna od pierwszej, bo wyzwania, które stoją przed Polską, są dziś inne niż te z 2015 roku. Dalej będę dział w zgodzie ze sobą i z tym, na co umawiam się z Polakami. Tutaj nic się nie zmieni. Nie mam innej twarzy niż ta, którą znają Polacy z tysięcy spotkań ze mną – powiedział Duda w „Do Rzeczy”.

Zapowiedział, że kryzys spowodowany koronawirusem będzie wymagał „szybkich, śmiałych i nieszablonowych decyzji”. Zadeklarował stwarzanie nowych szans dla Polski i zahamowanie wzrostu bezrobocia.

Jeżeli ktoś potrzebuje drugiej kadencji, żeby zacząć działać w zgodzie z sobą, to znaczy, że nie dorósł do pierwszej – ocenił Andrzej Duda. (Do Rzeczy)

Podsumował również swoją pierwszą kadencję. Przyznał, że nie wszystkie jego decyzje podobały się Zjednoczonej Prawicy, ale czuje satysfakcję ze swoich osiągnięć. Ocenił również, że podmiotowość manifestowana przez opozycję wyłącznie jako sprzeciw prowadzi jedynie do destrukcji.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze