18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co dalej z prezydentem?

Chory Duda PRZEPROSIŁ Polaków

Wojciech Kozicki
24.10.2020  15:49
Andrzej Duda i korona orędzie do narodu
Andrzej Duda i korona orędzie do narodu Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Koronawirus atakuje, państwo polskie wali się jak domek z kart – Andrzej Duda ma koronawirusa. Co gorsza, mógł zarazić mnóstwo osób. Prezydent na Twitterze powinien osobiście skomentować medialne doniesienia o chorobie.

Andrzej Duda jest zakażony COVID-19. Jego rzecznik Błażej Spychalski potwierdził, że prezydent zrobił test na koronawirusa i otrzymał wynik pozytywny. Niestety, w piątek wizytował budowę szpitala tymczasowego na PGE Narodowym. To może być początek epidemii wśród najważniejszych osób w państwie, bo Duda przebywał w grupie kilkudziesięciu osób. Był tam m.in. szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Spotkał się także z tenisistką Igą Świątek i jej ojcem.

Duda ma koronawirusa. Prezydent o swojej chorobie

Co dalej z Dudą? Jak chory prezydent będzie rządził Polską? Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w swojej sprawie i skomentował swoje zakażenie koronawirusem. Głowa państwa PRZEPROSIŁA wszystkie osoby, które się z nią kontaktowały i muszą zostać poddane kwarantannie. Podkreślił, że gdyby miał jakiekolwiek objawy koronawirusa, natychmiast odwołałby wszystkie spotkania.

Jestem chory na koronawirusa, nie odczuwam żadnych symptomów, czuję się dobrze, najbliższe dni spędzę w samoizolacji z żoną – powiedział rodakom Andrzej Duda.

Jak będzie działać państwo, gdy prezydent jest chory? Andrzej Duda zapewnia, że będzie pracował zdalnie.

Kto natomiast zaraził Andrzeja Dudę? Wirtualna Polska nieoficjalnie podała, że źródłem zakażenia mógł być funkcjonariusz SOP.

Czytaj także
Przeczytaj więcej