18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ryzykowny ruch. Przerżnie wszystko?

Koniec Ziobry? Kaczyński woli kobietę

Wojciech Kozicki
21.09.2020  09:48
Dymisja Ziobry wisi na włosku. Kaczyński znowu rozdaje karty
Dymisja Ziobry wisi na włosku. Kaczyński znowu rozdaje karty Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Ustawa o ochronie zwierząt (ustawa futerkowa) zdemolowała układ polityczny w Polsce, a chaos wciąż trwa. Prawdopodobnie czeka nas rozpad koalicji, Zjednoczona Prawica dostanie wciry jak Godlewska na Fame MMA, a Zbigniew Ziobro poda się do dymisji. PiS wie już nawet kto będzie następcą Ziobry!

Rozpad koalicji, wcześniejsze wybory, mniejszościowy rząd PiS… chaos w Sejmie trwa! Tymczasem być może czeka nas dymisja Zbigniewa Ziobry. Solidarna Polska oczywiście broni swojego ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego, ale Jarosław Kaczyński nie zna litości. Jeśli Ziobro wyleci, jest jego potencjalny następca… a raczej następczyni!

Zbigniew Ziobro czy Małgorzata Wassermann?

Kierownictwo PiS w poniedziałek zdecyduje co dalej z koalicją i wybierze następcę Ziobry. Nemezis Zbigniewa Stonogi może zostać zastąpione przez kobietę twardą jak stal. Jak ujawniają „Wydarzenia”, nowym ministrem sprawiedliwości może zostać posłanka i przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann. Wcześniej mówiło się, że tekę ministra obejmie inny polityk, znany jako zaciekły wróg LGBT.

Ma też coś czego uważam, że od wielu, wielu lat w polskim wymiarze sprawiedliwości brakuje, a mianowicie ma ogromne przywiązanie do sprawiedliwości i poczucia sprawiedliwości i pewną wrażliwość, wrażliwość kobiecą, której brakuje właśnie w tym resorcie od wielu, wielu lat – mówi poseł PiS Zbigniew Girzyński. (Radio Szczecin)

Koniec Kaczyńskiego - kto następcą?

Polsat News podaje, że w PiS trwają też rozmowy kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego. Wiadomo już kto zasiądzie na tronie zamiast Napoleona z Żoliborza, a zostanie to oficjalnie ogłoszone w listopadzie, podczas kongresu partii.

 

logo Tu się dzieje