18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fiksacja

Dziennikarz TVP fantazjuje o Biedroniu i seksie. Pisze o penetracji

Emilia Waszczuk
07.01.2020  18:13
Dziennikarz TVP fantazjuje o Biedroniu i seksie. Pisze o penetracji
Dziennikarz TVP fantazjuje o Biedroniu i seksie. Pisze o penetracji Fot: Twitter

Robert Biedroń będzie kandydatem Lewicy w wyborach prezydenckich, Polacy komentują. Niektórzy pokusili się niestety o komentarze dość nieprzyjemne. Dziennikarz TVP np. zaczął fantazjować publicznie o gejowskim seksie.

Na tę wiadomość czekali wyborcy Lewicy - to już niemal pewne - o fotel prezydenta powalczy Robert Biedroń. Kandydaturę polityka poparła już publicznie partia Razem, zatwierdziło też kierownictwo SLD.  Oficjalnie jednak, na sto procent, potwierdzą to dopiero 19 stycznia.

Wiadomość o kandydaturze Biedronia oczywiście nie każdemu się spodobała. Niezbyt zadowoleni są nawet niektórzy wyborcy Lewicy, którzy twierdzą, że lider Wiosny się wypalił. Oczywista jest za to niechęć, wręcz wrogość "prawej" strony, czego wyraz dają teraz w sieci.

Najbardziej szokująca zdaje się wypowiedź dziennikarza TVP. Zbigniew Górniak zaczął na Twitterze fantazjować o gejowskim seksie. Miast zająć się polityką, programem i planami Lewicy, zajął się penisami i pośladkami, oraz pożyciem Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka.

Dziennikarz TVP fantazjuje

To właśnie temu drugiemu zadał na Twitterze oburzające pytanie. Chciał wiedzieć, kto w łóżku dominuje i czy nazywać pana Śmiszka pierwszą damą.

Reporterskie pytanie. Czy p. Biedroń jest w waszym związku stroną aktywną, czy bierną? Bo gdy już zostałby tym prezydentem, to jak nazywać Pana? Pierwszą Damą? Pierwszym Damem? Pierwszym Mężem? Nie kpię. Wy, lewica, przykładacie wagę do języka. Zatem?

- napisał.

Na tej szokującej wypowiedzi Górniak nie poprzestał. Pisał dalej i z każdą wiadomością było tylko gorzej. Czemu? Bo np. zaczął rozprawiać o wypinaniu pośladków i penetracji.

To jak rozumieć wypinanie pośladków i penetrację? Jeśli nie jest to naśladownictwem aktu miłosnego kobiety i mężczyzny, to czymże to jest, do licha?

- pisał na Twitterze.

Chwilę później przyznał zaś, że dopiero co raczył się... gejowskim porno.

Dokształcałem się właśnie na X-kanale, wygląda to dość podobnie. Jeden dominuje, drugi ulega. Jeden najpierw, drugi przyjmuje. Nie wiem, może w kuchni albo za kierownicą zamieniają się rolami?

- czytamy.

Dziennikarz TVP atakuje

Giertych i "pierwsza dama"

Niestety, to nie jedyne homofobiczne wpisy osób publicznych, które pojawiły się na wieść o kandydaturze Biedronia. Roman Giertych na przykład zastanawiał się na Twitterze, kto będzie prezydentem, a kto pierwszą damą, z czego w ostatnich godzinach zawzięcie się tłumaczy.

To naprawdę ekscytujące prawybory na lewicy. Wciąż nie wiemy, czy p. Śmiszek będzie kandydatem na prezydenta, a p. Biedroń na pierwszą damę, czy na odwrót. Naród zamarł w oczekiwaniu

- napisał w niedzielę.

Odpowiedział mu lider SLD, proponując, że... czule potrzyma go za rękę.

Są geje na świecie, panie mecenasie - powiedział Włodzimierz Czarzasty we wtorek. - Ludzie mają prawo się kochać, wierzyć, w co chcą i trzymać za rękę kogo chcę. Jak się spotkamy mecenasie, sam potrzymam pana za rękę.

Przeczytaj więcej
Komentarze