18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Komisja ds. katastrofy modowej?

Tajemnicze buty Jannigera. Nawet styliści nie wiedzą co to jest!

Wojciech Kozicki
13.11.2019  10:08
Szok w Sejmie - Janniger założył buty nie z tego świata?
Szok w Sejmie - Janniger założył buty nie z tego świata? Fot: Facebook/Edmund Janniger

Pierwsze posiedzenie Sejmu, ślubowanie posłów i przemówienie Antoniego Macierewicza… tej ostatniej atrakcji nie mógł przegapić Edmund Janniger. Pojawił się w Sejmie, by podziwiać jak jego guru Marszałek Senior orze wszystko co lewackie i komunistyczne. Uwagę mediów przykuły jego dziwne buty. Jak daleko zajdzie w czymś takim?

Antoni Macierewicz przemówił jako Marszałek Senior w Sejmie. Edmund Janniger, czyli były doradca szefa MON, podziwiał jak jego idol dzierżył laskę marszałkowską. Co prawda chłopak nie mógł oderwać się od ekranu telefonu, ale na pewno słuchał przemowy o widmie komunizmu i wrogim gender.

Dziwne zdjęcia butów

Pupil Macierewicza przechadzał się po Sejmie, a reporterzy pstrykali mu kolejne zdjęcie jak modelce na wybiegu. Zwrócili uwagę na jego „wyjątkowe" buty… co on założył? Kapcie? Mokasyny” Baleriny? Nawet styliści nie wiedzą co to za dziwadła. „Fakt” rozpoczął śledztwo, by dowiedzieć się, w czym chodzi Janniger.

Nie mam pojęcia, co to za marka. Może są robione na zamówienie? Jakby nie było, te buty idealnie pasują do osobowości właściciela. Kiedyś była moda na takie obuwie, więc widać, że korzysta on ze sprawdzonych trendów – powiedziała stylistka gwiazd, Ewa Rubasińska-Ianiro w rozmowie z „Faktem”.

Stylista gwiazd polskiego show-biznesu i reżyser pokazów mody Jarek Szado w rozmowie z „Faktem” podejrzewa, że Janniger być może nosi ciżemki lub „kapcie dla przedszkolaka”.

To powinno się obśmiać, bo to jest jakiś żart. Ja jak żyję jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Nawet skandalista Michał Witkowski w czymś takim by nie wystąpił. Infantylne, tanie, złe wykonanie. Po domu i po ogrodzie, proszę bardzo. Czekam na następne odkrycia tego pana. Oby nie wyjeżdżał za granicę, bo to będzie świadczyć o tym, że Polacy są w dżungli modowej. Jak żyje, to czegoś takiego na nogach nie widziałem -  powiedział Szado. („Fakt”)

Internet się zagotował, nikt nie wie w czym pupil Macierewicza pląsał po Sejmie. Czy powstanie specjalna komisja ds. wyjaśnienia tej katastrofy modowej?

Janniger i tajemnicze buty - katastrofa modowa?
Janniger i tajemnicze buty - katastrofa modowa? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News
Edmund Janniger i  niezwykłe buty - historia sejmowej ciżemki?
Edmund Janniger i niezwykłe buty - historia sejmowej ciżemki? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News
Czytaj także