18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziennikarz ujawnia

Esbecka teczka Kaczyńskiego! Powiązania z Rosją i KGB?

Wojciech Kozicki
29.09.2022  15:24
Esbecka teczka Kaczyńskiego! Szokujące powiązania z Rosją i KGB? 2
Esbecka teczka Kaczyńskiego! Szokujące powiązania z Rosją i KGB? 2 Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kim naprawdę jest Jarosław Kaczyński i jak doszedł do władzy? Co ma wspólnego z Rosją i szpiegami KGB? Lada moment na rynku premierę będzie miała książka „Kaczyński i jego pajęczyna”. Autorem jest dziennikarz Tomasz Piątek. Zapowiedział, że dotarł do esbeckej teczki prezesa PiS, która zawiera „kompromitujące materiały”.

Książka „Kaczyński i jego pajęczyna” to będzie huk, krach i implozja w PiS? Dziennikarz Tomasz Piątek twierdzi, że jego nadchodząca publikacja to "500 stron odkłamywania zakłamanego życiorysu" prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Ujawnił, że Służba Bezpieczeństwa założyła Jarosławowi Kaczyńskiemu teczkę, do której udało się dotrzeć. Jej zawartość  podobno to kompromitacja wodza z Żoliborza.

Przeszłość Kaczyńskiego. Tomasz Piątek zniszczy PiS?

Co konkretnie chce ujawnić Tomasz Piątek? Jak na razie zdradził, że Kaczyński w grudniu 1981 roku został ściągnięty do MSW, gdzie długo rozmawiał z przesłuchującym go esbekiem. Powiedział mu podobno, że „chętnie będzie się z nim spotykać w przyszłości, w kawiarniach. Pod warunkiem, że Stan Wojenny zostanie zniesiony”.

Książka obejmuje okres życia Jarosława Kaczyńskiego od 1949 roku do 1995 roku, kiedy to założył spółkę Srebrna. Przedstawione są też konsekwencje jego działań sięgające do dnia dzisiejszego, więc książka jest jak najbardziej aktualna - zapowiada Tomasz Piątek.

Zdaniem Tomasza Piątka, Jarosław Kaczyński skutecznie grał zarzutami o współpracę z SB. Chce ujawnić informacje o prowokacji, w którą zamieszany jest prezes PiS, by „zrobić z siebie męczennika”. W książce dziennikarz ujawni również protektorów i sponsorów Kaczyńskiego, mających powiązania nawet z KGB! Czy dzięki wsparciu rosyjskich agentów doszedł do władzy?

Byli esbecy, którzy w latach 90. trafili do służb specjalnych wolnej Polski, zrobili prowokację. Stworzyli materiały pozornie kompromitujące Jarosława Kaczyńskiego, ale w sposób oczywisty fałszywe. Kaczyński obalił te zarzuty, rozniósł je w proch w sądzie. I od tej pory chodzi w glorii męczennika prześladowanego przez SB i UOP podczas gdy w rzeczywistości UOP mu pomógł. Zrobił z niego męczennika i odciągnął uwagę od prawdziwej teczki Kaczyńskiego, w której są materiały kompromitujące – powiedział Tomasz Piątek.

Czy rzekomo kompromitujące PiS materiały przyniosą upadek rządu w wyborach 2023?

logo Tu się dzieje