18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Europoseł potwór!

Polityk przyznał się do kazirodztwa i pedofilii

Wojciech Kozicki
15.04.2021  07:57
Europoseł Olivier Duhamel się przyznał: KAZIRODZTWO i PEDOFILIA!
Europoseł Olivier Duhamel się przyznał: KAZIRODZTWO i PEDOFILIA! Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Francja i mega skandal z udziałem polityka. Europejski politolog i były europoseł przyznał się do kazirodztwa wobec swojego nieletniego pasierba. Olivier Duhamel jest oskarżony o zgwałcenie osoby nieletniej.

Olivier Duhamel to były europoseł, politolog, konstytucjonalista, były profesor uniwersytetów w Besancon, Paris-Nanterre, Pantheon-Sorbonne i Instytutu Nauk Politycznych (Sciences Po), a także… potwór pedofil! 5 stycznia, po ujawnieniu w książce pasierbicy politologa informacji o napaści na tle seksualnym i gwałtu z udziałem Duhamela, wszczęto w Paryżu śledztwo i polityk został przesłuchany. Przyznał się do potwornych czynów.

Olivier Duhamel przyznał się do pedofilii i kazirodztwa

Jak podaje Onet.pl, powołując się na agencję AFP, Olivier Duhamel przyznał się do aktów kazirodczych na swoim nieletnim pasierbie, które opisano w książce "La Familia Grande". Pasierbica Duhamela Camille Kouchner opisała w niej jak polityk molestował jej brata bliźniaka.

Duhamel jest objęty dochodzeniem w sprawie "gwałtu i napaści seksualnej dokonanej przez osobę mającą władzę nad nieletnim w wieku 15 lat" pod koniec lat 80. – podaje Onet.pl.

Celebryci pedofile? Skandal we Francji

Jak ujawniają media, sprawa Duhamela może być wierzchołkiem góry lodowej. Od nagłośnienia jego sprawy do prokuratury wpływają kolejne dotyczące innych znanych osób. Fakt.pl podaje, że są to m.in. aktor komediowy Richard Berry, Gerard Louvin czy Dominique Boutonnat, prezes Narodowego Centrum Kinematografii.