18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące wyznanie

Faszerują Kaczyńskiego ostrymi prochami! Chcą go odciąć?

05.12.2019  12:42
Faszerują Kaczyńskiego ostrymi prochami! Chcą go odciąć?
Faszerują Kaczyńskiego ostrymi prochami! Chcą go odciąć? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala i przeszedł operację kolana. Wcześniej politycy PiS donosili, że nad prezesem czuwają najlepsi możliwi specjaliści.Teraz zdradzają kolejne szczegóły.

Na tę operację Jarosław Kaczyński długo nie miał czasu, więc, mając władzę "nieco" większą, niż przeciętny Kowalski, przekładał sobie jej termin. Najpierw nie poszedł pod nóż, bo były wybory do europarlamentu, później przydarzyły się wybory parlamentarne. Teraz jednak mamy kilkumiesięczną lukę, więc Kaczyński pojechał do szpitala, sprawę załatwił i już na wybory prezydenckie ma być w pełni sił fizycznych i umysłowych.

Prezes na mocnych prochach

Zanim jednak ze szpitala prezes wyjdzie, musi się sporo nacierpieć. Fakt - czuwają nad nim najlepsi specjaliści, z ministrem zdrowia na czele, ale nie są w stanie sprawić, by akurat ten specjalny pacjent nie odczuł żadnych niedogodności hospitalizacji. Mają jednak sposób na ograniczenie cierpień.

Jak się okazuje, noga Jarosława Kaczyńskiego boli, nawet bardzo. A żeby nie bolała, trzeba zastosować specjalne środki. Jak podaje se.pl, prezes nie tyle przyjmuje więc leki przeciwbólowe, co jest nimi faszerowany.

Nie chcemy, żeby cierpiał - tłumaczy sytuację jeden z polityków PiS. - Potrzebne są w takich sytuacjach oczywiście środki przeciwbólowe i prezes również musi je brać - dodaje.

Jakie są rokowania? Podobno bardzo dobre - prezes szpital opuści w najlepszym wypadku już w piątek. Później czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja, a po wyborach prezydenckich... operacja drugiego kolana.

Przeczytaj więcej
Komentarze