18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa definicja lenistwa

Figurska płynie. "Kobieta traci czas, kiedy nie jest w ciąży"

20.10.2019  11:59
Figurska płynie. "Kobieta traci czas, kiedy nie jest w ciąży"
Figurska płynie. "Kobieta traci czas, kiedy nie jest w ciąży" Fot: TRICOLORS/East News

Dominika Figurska-Chorosińska dostała się do Sejmu. Chociaż aktorka mocno skompromitowała się w Radiu Zet podczas kampanii, to nie zaszkodziło jej to w wyborach. Teraz triumfuje i wygłasza nowe prawdy.

Dominika Figurska-Chorosińska z aktorki i gwiazdy M jak Miłość przebranżowiła się w posłankę. Co prawda kampania nie poszła jej najlepiej, ale widać nie wiedzą o polityce kierowali się wyborcy, oddając na nią swój głos.

Aktorka startowała w wyborach z hasłami, które podkreślały, jak ważna jest rodzina. Prywatnie jest ona mężatką i matką piątki dzieci. Część osób wytyka jej hipokryzję, bowiem lata temu zdradziła ona męża i ze związku z kochankiem ma nawet dziecko. 

Dominika Figurska-Chorosińska płynie w wywiadzie

Fundamenty wiary i konserwatywne podejście do życia sprawiły, że małżonek jej wybaczył, a dziecko uznał za swoje. Od tej pory para utrzymuje, że stali się jeszcze bardziej zjednoczeni w swoim małżeństwie.

Niemniej, Figurska ma teraz doskonałą okazję do wygłaszania własnych przekonań. W jednym z ostatnich wywiadów wyszła z bardzo ciekawą i osobliwą wizją świata - zdaniem aktorki, kobieta jeśli jest zdolna biologicznie do rozrodu, a nie jest w danej chwili w ciąży to... marnuje czas.

To nie fakt posiadania dzieci, nie fakt ich wychowywania, czy rezygnowania dla nich z kariery jest marnowaniem czasu. Mam głębokie przekonanie, że kobieta marnuje czas, kiedy mogłaby być w ciąży, a nie jest. Tak, ja teraz marnuję czas

- oświadczyła w Telewizji Republika.

Miliony kobiet z całą pewnością poczuły teraz niesamowite wyrzuty sumienia. Internet nie zapomina i nie wybacza. Chwilę po upublicznieniu tej wypowiedzi, pojawiły się w sieci zjadliwe komentarze nt. Figurskiej.

Mam głębokie przekonanie, że pani Dominika Chorosińska-Figurska marnuje miejsce w Parlamencie, kiedy tak dużo posłanek Lewicy mogłoby być w Sejmie, a nie są

- napisał ktoś.

Ręce opadły - a później chorują te wieloródki, bo im różne organy wypadają - brak słów - jak można ciągle doprowadzać organizm do wycieńczenia - chora sytuacja coraz bardziej w tym kraju

- stwierdził inny internauta.

Pani posłance bardziej niż seksuolog, przydałby się psychiatra jednak. Na cito

- dodał wzburzony komentujący.

Zgadzacie się z panią Dominiką?

Przeczytaj więcej
Komentarze