18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostry strzał w twarz!

Zamach na prezydenta! Ochrona nie zdążyła!

08.06.2021  21:08
Emmanuel Macron zaatakowany, ochrona nie zdążyła. Czy to był zamach?
Emmanuel Macron zaatakowany, ochrona nie zdążyła. Czy to był zamach? Fot: Planeta.pl

Skandal i dramat we Francji! Czy to był zamach na prezydenta? We francuskim departamencie Drôme Emmanuel Macron został uderzony przez mężczyznę W TWARZ. Gdzie była ochrona? Jak do tego doszło?

Dramatyczna Sytuacja we Francji, życie prezydenta Emmanuela Macrona było w niebezpieczeństwie! Gdy podszedł do barierek, by przywitać się z obywatelami,  jeden z mężczyzn uderzył go w twarz! Policja i ochrona zareagowały natychmiast, ale jeśli szaleniec miałby ostre narzędzie lub broń palną?

Atak na prezydenta Emmanuela Macrona. Ochrona nie zdążyła

Uderzenie w prezydenta zostało uwiecznione na nagraniu wideo i trafiło do sieci. Jak podaje Polsat News, w tłumie było słychać okrzyki "precz z Macronizmem".

Przypomnijmy, że podobna sytuacja wydarzyła się w 2013 roku na Ukrainie. Mężczyzna rozbił jajko na prezydencie Bronisławie Komorowskim, co było całkowitą i kompromitującą porażką jego ochrony.

Politycy rządowi jak i opozycyjni skrytykowali zachowanie mężczyzny. Lider lewicowej partii Niepokorna Francja Jean-Luc Mélenchon natychmiast po spoliczkowaniu napisał na Twitterze, że "solidaryzuje się z prezydentem" – pisze Polsat News.

Zamach na prezydenta FrancJi. Strzał w twarz [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej