18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezydent lubi na mokro

Duda na mega wakacjach! Będzie mógł zamoczyć

Wojciech Kozicki
14.07.2021  19:32
Andrzej Duda na wakacjach.Co będzie robił na urlopie?
Andrzej Duda na wakacjach.Co będzie robił na urlopie? Fot: Kacper Kolenda/REPORTER/Eat News

Prezydent Duda, umęczony pracą tytaniczną, wreszcie udał się na wakacyjny urlop. Jeśli sądził, że się ukryje, to życia nie zna. Wirtualna Polska ujawniła gdzie przebywa i co robi głowa państwa na wakacjach.

Prezydent Andrzej Duda, który zapewne ręce ma obolałe od podpisywani ustaw, udał się wreszcie na zasłużony urlop. Jak ujawnia Wirtualna Polska, wraz z pierwszą damą Agatą Dudą, od środy relaksuje się w ośrodku prezydenckim „Mewa” w Juracie. Nieoficjalnie wiadomo, że będzie to prawdopodobnie najdłuższy urlop prezydencki, chociaż przedzielony będzie wizytą w Japonii z okazji ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich. W sumie polityk będzie wypoczywał nad polskim morzem 3-4 tygodnie.

Duda na Urlopie. Co będzie robił w Juracie?

W internecie pojawiły się już zdjęcia, na których Andrzej Duda pływa na skuterze wodnym, co jest jedną z jego największym wakacyjnych pasji. Informator WP.pl ujawnił, że Jurata to ulubione miejsce urlopowe Andrzeja Dudy. Odwiedzi go tam córka Kinga Duda oraz rodzice prezydenta.

Prezydent nie powinien zbytnio szaleć na skuterze wodnym. Przypominamy, że W 2019 r. Andrzej Duda miał na skuterze niegroźny wypadek - podczas przejażdżki po Bałtyku spadł z maszyny. Na szczęście ochraniający go SOP zareagował błyskawicznie.

Niestety, nie macie szans, by odwiedzić Andrzeja Dudę w „Mewie”. Kompleks jest otoczony lasem i wysokim płotem. Na terenie 150 hektarów znajduje się m.in. basen, prywatna plaża, lądowisko dla helikopterów i przystań dla łodzi. Za rządów Aleksandra Kwaśniewskiego zbudowano tam również 35-metrową wieżę widokową z przeszkolonym salonem na szczycie. W ośrodku gościło wielu zagranicznych gości, m.in. były prezydent USA George Bush, kanclerz Niemiec Angela Merkel i były prezydent Czech Vaclav Havel.

Pod koniec następnego tygodnia prezydent wybiera się do Tokio. W piątek 23 lipca będzie uczestniczył w ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich. Pobyt w Japonii ma potrwać kilka dni. Pod koniec lipca i na początku sierpnia pojawi się w Warszawie na uroczystościach związanych z obchodami Powstania Warszawskiego - mówi nam informator z otoczenia Pałacu Prezydenckiego – podaje Wirtualna Polska.