18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zamach nabiałem

Atak na Kaczyńskiego. Poczuł jaja Polaków!

Wojciech Kozicki
25.07.2022  14:46
Atak na Kaczyńskiego w Gnieźnie. Limuzyna obrzucona jajami
Atak na Kaczyńskiego w Gnieźnie. Limuzyna obrzucona jajami Fot: YouTube/Moje Gniezno, Karolina Adamska/East News

Atak na Jarosława Kaczyńskiego! Prezes PiS przeżył chwile grozy, gdy spotkał się z mieszkańcami Gniezna. Gdy jego limuzyna odwoziła go ze spotkania „Porozmawiajmy o Polsce”, została obrzucona jajkami. Czy był to zamach na Kaczyńskiego, czy jedynie dosadna reakcja rozsierdzonych Polaków?

Jarosław Kaczyński zaatakowany przez wściekły tłum! Prezes PiS aktualnie odbywa cykl spotkań „Porozmawiajmy o Polsce”. Niektórzy nie chcą jednak rozmawiać z politykiem i wybrali przemoc. W sobotę wódz z Żoliborza odwiedził Kórnik i Poznań, gdzie Polacy w wulgarny i dosadny sposób powiedzieli, co o nim myślą. Prawdziwe chwile grozy Kaczyński przeżył jednak w niedzielę.

Kaczyński w Gnieźnie. Limuzyna obrzucona jajami

W niedzielę Jarosław Kaczyński odwiedził Gniezno, gdzie publicznie obrażał osoby transseksualne. Gdy opuszczał miasto, jego limuzyna została obrzucona jajkami. Konieczna była interwencja policji. Przeciwni władzy gnieźnianie wznosili też eufotyczne okrzyki „jeb*ć PiS” i „będziesz siedział”. Wiceszef MSZ Paweł Jabłoński twierdzi, że mogą to być działania inspirowane przez Federację Rosyjską.

Na udostępnionym przez portal „moje-gniezno.pl” filmie możemy usłyszeć okrzyki radości z każdego trafienia w przejeżdżające samochody – podaje TVP Info.

Jak podaje „Fakt”, policji udało się zatrzymać jednego z napastników. Tymczasem Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po kraju, w trakcie którego chce odwiedzić wszystkie 94 nowe okręgi Prawa i Sprawiedliwości.

Mieliśmy do czynienia z atakiem na ludzi, którzy przyszli na spotkanie z prezesem Kaczyńskim, na zwolenników PiS. Ci ludzie byli atakowani w sposób agresywny, te osoby były opluwane, wyzywane w sposób niezwykle brutalny. To ma na celu zastraszenie ludzi, którzy chcą spotkać się z politykami partii, którą wspierają, coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca – powiedział w Polskim Radiu 24 wiceszef MSZ Paweł Jabłoński.

Atak na Kaczyńskiego. Gniezno wzięło zamach na Kaczyńskiego [WIDEO]

logo Tu się dzieje