18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Gowin wyszedł ze szpitala. Jak się czuje?

22.12.2021  15:38
Nowe nieoficjalne informacje o stanie zdrowia Jarosława Gowina
Nowe nieoficjalne informacje o stanie zdrowia Jarosława Gowina Fot: Krzysztof Radzki/East News

Jarosław Gowin wyszedł ze szpitala! Polsat News ujawnia nieoficjalne informacje o stanie zdrowia polityka Porozumienia. Czy jest szansa, że wróci jeszcze do polskiej polityki?

Wicepremier Jarosław Gowin wyszedł ze szpitala, a Polsat News podaje pierwsze nieoficjalnie informacje o jego stanie zdrowia, które uzyskano od osób blisko związanych z Porozumieniem. Polityk podobno „czuje się dobrze”, a w partii wyczekiwany jest jego powrót. Jak stwierdziła rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka, „pan premier jest silnym człowiekiem” i wkrótce sam przekaże informacje o swoim zdrowiu. Oficjalny komunikat ma zostać wydany na początku 2022 roku.

Co się dzieje z Jarosławem Gowinem? Nowe informacje

Wciąż nie wiadomo dlaczego Jarosław Gowin trafił do szpitala. Nieoficjalnie mówi się, że powodem hospitalizacji była depresja oraz nagłe załamanie nerwowe. Niektóre źródła mówią nawet o próbie samobójczej, ale nie zostało to potwierdzone.

Był inwigilowany, straszyli go, do tego ataki medialne. Nie ma ludzi niezniszczalnych. Najpierw nie przyszedł rano na proceduralne głosowania. Był cały blady. Później zaczął kreślić zupełnie nierealne scenariusze. Zupełnie jakbyś rozmawiał z kimś innym. Początkowo myśleliśmy, że to nic takiego, ale zaczął brnąć i brnąć. Słuchanie i obserwowanie go było jakimś koszmarem. Nie ma o czym mówić, przemawiała przez niego choroba – podaje informator portalu Interia.pl.

Przypominamy, że Koalicja Prawa i Sprawiedliwości i Porozumienia rozpadła się w sierpniu 2021 roku. Gowin toczył też wewnętrzną walkę o przetrwanie i władzę w Porozumieniu.

Jarosław Gowin piastował urząd wicepremiera oraz ministra rozwoju, pracy i technologii. Powodem zakończenia współpracy w ramach Zjednoczonej Prawicy miały być rosnące napięcia w związku z wdrażaniem Polskiego Ładu – podaje Polsat News.

Czytaj także