18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ten wąs znów izbą trząsł

Braun znowu szokuje: "Ludobójstwo w Polsce"

23.09.2021  09:51
Braun mówi o ludobójstwie w Polsce. Pogrąży Ministerstwo Zdrowia?
Braun mówi o ludobójstwie w Polsce. Pogrąży Ministerstwo Zdrowia? Fot: k_kapica_afk/Polska Press/East News

Grzegorz Braun kontynuuje swoją krucjatę przeciwko rządowi PiS i Ministerstwu Zdrowia. Odkąd spod wąsa wyrwało mu się w Sejmie „będziesz pan wisiał” do Adama Niedzielskiego, pobożny poseł jest na fali. Teraz ogłosił, że w Polsce właśnie realizuje się LUDOBÓJSTWO.

Grzegorz Braun znów zachowuje się jakby szatan nim miotał. Jeszcze nie odetchnęliśmy po groźbach śmierci pod adresem ministra zdrowia, a pobożny polityk już zapewnił nową dawkę wrażeń. Na konferencji prasowej ogłosił, że w Polsce dokonuje się katastrofa socjologiczna, cywilizacyjna i gospodarcza. Powodem są „masowe działania zainicjowane przez władzę pod pretekstem walki z mniemaną pandemią”.

Braun chciał wieszać, teraz mówi o ludobójstwie

Braun oskarżył rząd o nadużywanie uprawnień w kontekście obostrzeń epidemicznych, skutkujących paraliżem opieki zdrowotnej i łamaniem konkordatu. Jego zdaniem, działania władzy mają obecnie charakter kryminalny. Dodał, że aktualnie w Polsce dokonywane jest LUDOBÓJSTWO.

Ludzie giną, umierają w samotności, odcięci od spowiedników. Ludzie ponoszą straty, a dzieje się to z polecenia władz Polski. Trwa festiwal lekceważenia tych faktów. To co jest zbrodnią na największą skalę, to oczywiście ludobójstwo, ponieważ w ubiegłym roku odeszło na tamten świat najwięcej Polaków od czasu II wojny światowej. Spośród ponad pół miliona notowanych zgonów, nie mniej niż 150 tys. to zgony nadmiarowe. To Polacy posłani na tamten świat przez paraliż systemu opieki zdrowotnej, nieleczeni, często w niewyjaśnionych okolicznościach - powiedział Braun na konferencji prasowej.

Braun ogłasza projekt Norymberga 2.0

Dodał, że ludobójstwo wedle kodeksu karnego to nie jedynie "strzał w tył głowy w Palmirach, ale też zbrodnie zza biurka". To dlatego wraz z zespołem prawników zainicjował projekt Norymberga 2.0. Jego współpracownicy będą systematycznie zbierali dowody, m.in. przeciwko urzędnikom, także na szczeblu ministerialnym. Poseł zapowiedział działania o charakterze prawnym. Skąd weźmie na to pieniądze? Wykorzysta środki finansowe, które otrzymał w ramach zbiórki po awanturze w Sejmie.

Przy okazji podziękował Prezydium Sejmu za nałożoną na niego karę. W ten sposób zyskał rozgłos i pieniądze na dalsze działania wymierzone w rząd PiS i Ministerstwo Zdrowia.