18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Prezydent Warszawy ma straszną dolegliwość. Walka do końca życia

06.09.2020  14:15
Prezydent Warszawy ma straszną dolegliwość. Walka do końca życia
Prezydent Warszawy ma straszną dolegliwość. Walka do końca życia Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Hanna Gronkiewicz-Waltz, była prezydent Warszawy walczy z ogromnym bólem, z którym będzie zmagać się do końca życia. Dotychczas niezwykle aktywna kobieta, musi bardzo mocno zwolnić kroku. Dosłownie i w przenośni.

Hanna Gronkiewicz-Waltz, była prezydent Warszawy ma ostatnio poważne problemy ze zdrowiem. Kobieta jest po ciężkiej operacji stawu biodrowego. Czeka ją wieloletnia (jeśli nie dożywtonia) rehabilitacja. 

Wszystko przez to, że Hanna Gronkiewicz-Waltz w ubiegłym roku miała wypadek, po którym przeszła operację wszczepienia endoprotezy biodra. Ten pech kosztuje ją teraz ogrom bólu i trudu życiowego. 

Hanna Gronkiewicz-Waltz zmaga się z ogromnym bólem

Była prezydent Warszawy miała wypadek kilka miesięcy temu, ale dyskomfort z tym związany towarzyszy jej do dziś. Co tak naprawdę się stało? Sama Hanna Gronkiewicz-Waltz nie waha się opowiadać o wypadku.

Złamałam szyjkę kości udowej, czego następstwem była operacja (...) Boli mnie szczególnie przy zmianie pogody. To jest dla mnie coś nowego, czego nigdy wcześniej nie odczuwałam 

- mówiła była prezydent Warszawy w rozmowie z Faktem.

Lekarze twierdzą, że rehabilitacja będzie nieodłącznym elementem życia byłej prezydent. Ją samą jednak przepełnia optymizm, zadziwiający, biorąc pod uwagę jej obecne położenie.

Chodzę na spacery, ćwiczę na rowerze stacjonarnym, to wszystko poprawia moją kondycję, a przecież to ona jest najważniejsza

- podkreśla.

Życzymy zdrowia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze