18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bije w niego jak w kościelny dzwon

Hołownia atakuje Dudę za wizytę w USA

25.06.2020  09:26
Szymon Hołownia chce wygrać wybory prezydenckie - ataki na Dudę poprawią mu sondaże?
Szymon Hołownia chce wygrać wybory prezydenckie - ataki na Dudę poprawią mu sondaże? Fot: Facebook/Szymon Hołownia

Co załatwił Andrzej Duda w USA? Zdania są podzielone. Jednak opozycja aż się zagotowała, gdyż wyraźnie też chciałaby przelecieć się do USA. Szymon Hołownia w Radiu ZET bije w Dudę jak w kościelny dzwon, krytykując jego wycieczkę do Białego Domu.

Szymon Hołownia ma prawo czuć zazdrość. Podczas gdy przemierza polskie drogi kamperem, Andrzej Duda podróżuje luksusowym samolotem do USA. Zamiast jednak uronić łzę z zazdrości, przeszedł mężnie do ataku. Podczas wywiadu w Radiu ZET nie zostawił więc na Dudzie suchej nitki za spotkanie z Donaldem Trumpem.

Hołownia atakuje Dudę za wizytę w USA

Pan Duda przeleciał się. Jeżeli 25 minut spotkania, to wychodzi jakieś 700 litrów paliwa lotniczego na minutę tej podróży. Zwiedził, świata użył, pogościł się w Białym Domu, zrobił zdjęcia i wrócił - ocenił Hołownia. (radiozet.pl)

Zdaniem Hołowni, prezydent nie załatwił niczego i przywiezie jedynie ładne zdjęcia z USA, które wklei sobie do kampanijnego albumu. Stwierdził również, że Duda „jest kompletnie zależny, jest sterowany na pilota z komitetu centralnego na Nowogrodzkiej”. Zasugerował także, by obecny prezydent na takie spotkania brał ze sobą klęcznik.

To najgorszy prezydent w historii wolnej Polski. Kolejny raz pokazał, jak słabym jest prezydentem. Nie można kwestii bezpieczeństwa Polski rozgrywać w ten sposób, że jeżeli mieliby nawet przyjechać do nas żołnierze, to my nie wiemy, bo to nie jest wynegocjowane – uważa Hołownia. (Radio ZET)

 

logo Tu się dzieje