18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oferta dla Trzaskowskiego

Hołownia przekazał poparcie... chyba

30.06.2020  16:02
Szymon Hołownia udzielił poparcia nie przekazując głosów
Szymon Hołownia udzielił poparcia nie przekazując głosów Fot: Facebook/Daria ART fotografia

Szymon Hołownia nie zalał się łzami po przegranej w wyborach. To już pewne, że powstanie jego partia polityczna Polska 2050. Nie wiadomo kiedy to nastąpi, ale już teraz prowadzący „Mam Talent” chce wpływać na przyszłość Polski. W pokrętny sposób udzielił poparcia jednemu z kandydatów w drugiej turze.

Szymon Hołownia jest kapryśny jak panna na wydaniu. Ileż to razy zmieniał zdanie, że przekaże głosy, nie przekaże, oficjalnie nie przekaże… niewątpliwe, ma talent do lawirowania. Jak podaje Polsat News, chyba jednak zdarzył się cud i wreszcie podjął jakąś decyzję.

Hołownia tak jakby przekazał poparcie

Hołownia zaapelował do Polaków liczących się z jego zdaniem, by spełnili swój obywatelski obowiązek i wzięli udział w wyborach. Okazuje się jednak, że on sam nie zagłosuje ZA. Jak zadeklarował w mediach społecznościowych, nikogo nie popiera, ale odda głos PRZECIW jednemu z kandydatów.

Apeluje do wzięcia udziału w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. W tych wyborach zagłosuję przeciw wizji prezydentury @AndrzejDuda i jego partii @pisorgpl ale jako #EkipaSzymona nie poprzemy oficjalnie żadnego z kandydatów na prezydenta – napisał Hołownia na Twitterze.

Co ciekawe, Hołownia przygotowuje już „wizję niezależnej prezydentury” dla Trzaskowskiego”, a w której znajdą się weto demokratyczne, zielone weto i weto samorządowe. Ma to być narzędzie ułatwiające decyzje przyszłemu prezydentowi. Podkreślił też, że nie ma w tym żadnego układu i dealu.

Proszę też zwolenników Rafała Trzaskowskiego, by odpuścili sobie prowadzenie agitacji na naszych profilach, bo to staje się naprawdę meczące i nie przynosi żadnego skutku. Drodzy państwo, odstraszacie wyborców od głosowania na Rafała Trzaskowskiego, a nie do tego zachęcacie. Pamiętajcie o tym, że za dużo miłości z waszej strony, mówię to w cudzysłowie, może zabić jakiekolwiek szanse waszego kandydata zaapelował Hołownia. (RMF24.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze