18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to wyborcy?

Hołownia razem z PSL? "Wspólne tematy"

Wojciech Kozicki
29.07.2020  09:42
Szymon Hołownia i PSL razem? Szykuje się zaskakująca koalicja
Szymon Hołownia i PSL razem? Szykuje się zaskakująca koalicja Fot: Facebook/Szymon Hołownia

Szymon Hołownia przegrał wybory, chociaż twierdzi, że mógł je wygrać. Wszyscy spodziewali się, że aby przetrwać, wda się w romans z Rafałem Trzaskowskim i wielkomiejską Platformą Obywatelską. Okazuje się jednak, że zamiast "Seksu w wielkim mieście" będzie raczej "Rolnik szuka żony". Hołownię czeka koalicja z PSL?

Szymon Hołownia zakłada ruch Polska 2050, który będzie można rozliczyć z obietnic dopiero za 30 lat. Jak na razie musi jednak przetrwać w polityce, przynajmniej do wyborów. Zrozumiał najwyraźniej, że samotny kowboj na tym dzikim zachodzie polskiej polityki daleko nie zajedzie. Czeka go koalicja z PSL?

Hołownia, Kukiz i PSL razem?

Jak ujawnia Rmf24.pl, politycy PSL wykluczają, że wejdą w koalicję z PiS. Nie wykluczają jednak, że będą próby dogadania się ze wspomnianym showmanem z TVN. Co więcej, rozmowy z nim podobno już się rozpoczęły!

O ile wiem, Szymon Hołownia buduje swój własny ruch Widzę oczywiście tematy, które są bliskie zarówno nam, jak i im. Szczególnie sprawy zdrowej żywności, ochrony środowiska. Mam nadzieję, że Hołownia razem z nami będzie bronić samorządności w Polsce  - powiedział niedawno Władysław Kosiniak-Kamysz. (Onet.pl)

Czy jest to możliwe? Paweł Kukiz też niegdyś ostro krytykował PSL, a nawet mówił, że nie będzie politykiem. Pieniądze i władza sprzyjają zmianie poglądów.

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej