18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a to duda

Kurski już z nową, cieplutką posadką. Będzie... rządził w TVP!

Emilia Waszczuk
10.03.2020  16:49
Kurski już z nową, cieplutką posadką. Będzie... rządził w TVP!
Kurski już z nową, cieplutką posadką. Będzie... rządził w TVP! Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

Prezydent Duda wygrał bitwę i przegrał wojnę. Zażądał głowy Jacka Kurskiego w zamian za 2 miliardy złotych dla mediów publicznych. Więc go wykiwali.

2, a właściwie 10 miliardów złotych dla mediów publicznych przekazał polski rząd, a za nimi prezydent Andrzej Duda. Przez kilka kolejnych lat TVP i Polskie Radio będą dostawać ze skarbu państwa nie mniej, niż w tym roku (1,95 mld). A Polacy są wściekli.

Do ostatniej chwili obywatele mieli nadzieję, że Andrzej Duda zrobi coś, czego nie robi prawie nigdy - ogłosi weto. Górę wzięły jednak jego prywatne antypatie - oznajmił, że przekazanie pieniędzy poprze, jeśli Jacek Kurski straci posadę prezesa TVP.

Kurski z nową posadą

Jak zażądał, tak się stało. I przegrał z kretesem. Choć Jacek Kurski przestał być prezesem TVP, już przyjął w telewizji nową posadę. I to taką, dzięki której dalej będzie tam rządził!

Kurski został właśnie doradcą Zarządu TVP. Stanowisko obejmie po zawieszonej we wtorek rano Marzenie Paczuskiej, która była zaufanym człowiekiem prezydenta.

Odejście "Paczki" to cios dla prezydenta. Ale jak chciał, tak ma. Bitwę może wygrał, wojnę przegrał

- mówią informatorzy serwisu wp.pl.

Przeczytaj więcej
Komentarze