18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Covid-19 sieje grozę

Jacek Sasin jest zakażony koronawirusem. "Jest dobrze"

14.01.2021  15:38
Jacek Sasin ma koronawirusa
Jacek Sasin ma koronawirusa Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jacek Sasin znalazł się w gronie Polaków, którzy zakazili się koronawirusem. O fakcie poinformował rzecznik Ministerstwa Aktywów Państwowych. Na szczęście (w nieszczęściu) wicepremier mimo zakażenia ma się czuć dobrze.

Jacek Sasin zasilił polskie statystyki zachorowań na koronawirusa. Okazuje się, że wicepremier również ma pozytywny wynik, a więc w jego organizmie podstępnie rozwija się Covid-19. O całej sprawie poinformował media rzecznik Ministerstwa Aktywów Państwowych.

Wicepremier Sasin ma pozytywny wynik na Covid-19, ale czuje się dobrze

– mówił Karol Manys.

Jacek Sasin ma koronawirusa

Jacek Sasin czuje się na tyle dobrze, że przebywa na kwarantannie w domu i nie jest mu potrzebna pomoc lekarska. Można założyć, że wśród dzisiejszych ponad 9 tysięcy zachorowań znalazł się wicepremier Sasin. Jako pierwsze informację o stanie zdrowia polityka podało radio RMF FM.

Do tej pory polityk PiS miał sporo szczęścia i długo unikał zakażenia koronawirusem. Przypominamy, że Jacek Sasin dotychczas czterokrotnie przebywał na kwarantannie - w marcu, w maju, w sierpniu i w październiku ubiegłego roku. Przeprowadzone wówczas testy na COVID-19 za każdym razem dawały wynik negatywny. Tym razem niestety - było inaczej i test wyszedł pozytywny.

Mamy nadzieję, że Covid-19 okaże się dla Jacka Sasina łaskawy - życzymy zdrowia. Skoro jednak jest w stanie pracować z domu i nie potrzebuje pomocy medyka - to istnieją wszelkie przesłanki do tego, by być dobrej myśli.

Czytaj także