18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Można? Można!

Jacek Sasin zatrudnił... MAKIJAŻYSTKĘ. Jej pensja każdemu zawróci w głowie

07.10.2020  15:59
Jacek Sasin zatrudnił makijażystkę
Jacek Sasin zatrudnił makijażystkę Fot: Piotr Molecki/East News

Jacek Sasin zatrudnił makijażystkę, z której usług korzysta m.in. Sławomir, król polskich wesel. Jej zarobki w ministerstwie sprawią, że opadną Wam szczęki. Czyżby makijaże miały być wykonywane ze szczerego złota?

Jacek Sasin zasłynął przede wszystkim z wydania 70 milionów złotych na przygotowanie wyborów korespondencyjnych, które się nie odbyły. Nie nauczyło go to jednak, jak widać, oszczędności.

Polską wstrząsnęła właśnie informacja, że Ministerstwo Aktywów Państwowych zatrudniło makijażystkę, której kontrakt opiewa na zabójczą kwotę 10 tysięcy złotych. Z usług tej samej specjalistki od dobrego wyglądu, korzysta m.in. Sławomir.

O ile Sławomir jest osobą publiczną i występuje na scenie, co tłumaczy jego makijażowe potrzeby - o tyle Jacek Sasin nie chwyci raczej za mikrofon by zaśpiewać nam weselny hit. Po co więc kontrakt z makijażystką?

Jacek Sasin zatrudnił makijażystkę

Jacek Sasin chce, żeby przedstawiciele ministerstwa prezentowali się w mediach nienagannie. Z tej przyczyny głównym zadaniem zatrudnionej wizażystki będzie malowanie ich przed wystąpieniami w programach telewizyjnych.

Jej zatrudnienie tłumaczone jest tym, że w dobie pandemii koronawirusa większe stacje telewizyjne odmawiają robienia makijażu na miejscu, przed nagraniem programów. Z tej przyczyny ministerstwo postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce.

Umowa obejmuje przygotowanie przedstawicieli ministerstwa aktywów państwowych do wystąpień w programach telewizyjnych. Chodzi o wykonanie, niezbędnego w takich przypadkach, profesjonalnego podkładu maskującego z zachowaniem reguł wynikających z reżimu sanitarnego. W normalnych warunkach jest on wykonywany w siedzibie stacji. A wobec obostrzeń i zagrożenia epidemicznego to na resorcie spoczywa stosowne przygotowanie

– czytamy.

Wirtualna Polska, która wpadła na trop tej sprawy, przypomina, że makijażystki współpracujące z Jarosławem Kaczyńskim oraz Joachimem Brudzińskim i Beatą Szydło, zrobiły kariery w polityce. Czyżby wizażystka Sasina również miała na to szansę? Wkrótce się przekonamy!