18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojna i kompromitacja

Jackowski i mroczna wizja o wyborach

Wojciech Kozicki
21.06.2020  15:29
Krzysztof Jackowski o wyborach - jasnowidz czarno to widzi
Krzysztof Jackowski o wyborach - jasnowidz czarno to widzi Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Wybory prezydenckie 2020 już za chwilę, głosowanie zbliża się jak termin trudnego porodu. Tymczasem jasnowidz Krzysztof Jackowski, mistrz w przewidywaniu teraźniejszości, miał wizję i zapowiada wielką kompromitację oraz wojnę. Jaka będzie przyszłość Polski?

Sondaże nie dają jasnej odpowiedzi, kto wygra wybory prezydenckie – Rafał Trzaskowski czy Andrzej Duda? Tymczasem jasnowidz Krzysztof Jackowski spojrzał w przyszłość i wie, co wydarzy się 28 czerwca. Ostrzega, że stanie się coś, co wstrząśnie kampanią prezydencką!

Jackowski i wybory prezydenckie

Nie wiem co to ma znaczyć, nie umiem nawet wytłumaczyć tego, co poczułem... Skojarzył mi się prezydent Duda, ale i też kontekst Trzaskowskiego. Być może on teraz wyrasta na głównego konkurenta wobec pana Dudy – przewiduje Jackowski.

O co dokładnie chodzi? To wizja tak mroczna, że sam Jackowski chyba nie do końca ją rozumie. Podkreśla, że nie jest pewny, co zobaczył. Przewiduje, że w niedzielę któryś z liczących kandydatów popełni straszny błąd.

Niedziela, przeciąganie, nie wiem o co chodzi.... W niedziele możemy być zaskoczeni w kampanii wyborczej, coś się może wydarzyć albo skandalicznego albo coś o czym wszyscy będą mówili. Duda w stosunku do Trzaskowskiego... Dla jednego z nich może to być kompromitujące, być może dla Dudy - ujrzał przyszłość Jackowski.

Nowa wojna w Europie

Przy okazji Jackowski tradycyjnie grozi wojną w Europie. Zapowiada "zdradę, wielki sprzeciw" i brak reakcji Unii Europejskiej. Wskazuje na relokację amerykańskich żołnierzy z Niemiec do Polski. Jego zdaniem to może wciągnąć Polskę w wojnę i nastąpi "zajęcie terytorium lub miasta". Konflikt ma trwać 3,5 roku.

To była tak wstrząsająca wizja, że jasnowidz aż wstał z fotela i zaczął krążyć po pokoju. Zaapelował do widzów, by się nie bali, ale po prostu obserwowali. Jednego z nich uspokoił, obiecując mu, że na pewno umrze...

Jasnowidz Jackowski i szokująca wizja o wyborach [WIDEO]

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze