18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta prezydentem?

Jackowski wie kto wygra wybory prezydenckie 2025

Wojciech Kozicki
27.11.2020  16:06
Hołownia czy Szydło? Jasnowidz Jackowski o wyborach prezydenckich 2025
Hołownia czy Szydło? Jasnowidz Jackowski o wyborach prezydenckich 2025 Fot: Bartosz Krupa/East News

Andrzej Duda musi pogodzić się z tym, że druga kadencja jest jego ostatnią. Kogo wybierze PiS na jego następcę? Czy będzie to Beata Szydło? Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił przyszłość. Czarne chmury nadciągają nad Polskę!

Czy Beata Szydło wystartuje w wyborach i zostanie prezydentem Polski? Marek Suski w Radiu ZET wygadał się, że istnieje taka możliwość. Czy Polacy wybiorą byłą premier na przyszłego prezydenta? Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z SE.pl ostrzega, że ”za 5 lat to już będzie zupełnie inna Polska”.

Wybory prezydenckie 2025 - Jackowski wie kto wygra

Jackowski powiedział „Super Expressowi”, że czeka nas ciężki rok 2021, a nad PiS nadciągają czarne chmury. Ocenił, że wybory prezydenckie 2025 to byłaby porażka Beaty Szydło, ponieważ jej partia do tej pory straci poparcie.

Kto w takim razie będzie prezydentem? Krzysztof Jackowski  przewiduje, że nowy prezydent będzie wywodził się z ruchu Szymona Hołowni, w którym zaroi się od polityków z różnych ugrupowań. Hołownia jednak prezydentem nie zostanie, tak jak nie został szefem własnej partii.

Wydaje mi się, że wkrótce Szymon Hołownia zacznie przyciągać polityków z innych frakcji, a jego ruch bądź ugrupowanie urośnie w siłę. Stamtąd może wyłonić się przyszły prezydent, choć nie będzie to sam Hołownia – ujrzał przyszłość jasnowidz Jackowski. (SE.pl)

logo Tu się dzieje